SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sen a progres

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 748

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4344
Witam, mam problem nie widze u siebie zadnych efektow po ponad miesiacu porzadnych z cwiczen z opanowana a miare technika cwiczen (pojedyncze cwiczenia musze dopiac szczegoly) ale nic sie nie zmienia w sylwetce. O ile waga by szla do przodu to nie byloby problemu ale wazylem sie w polowie grudnia srednia waga z tygodnia wyszla mi 63,5, teraz wskazuje ledwie 63,7... Mam 166 cm wzrostu, jestem poczatkujacym.
Zapotrzebowanie wyliczylem i wycodzi mi tak 2050-2100 dzienne zapotrzebowanie, staralem sie jesc w granicach 2400-2500 kcal dziennie, bialko 2g/kg.
Jedynie sen mnie martwi bo nie moge usnac a jak juz usne to spie 5-6 godzin i tyle... Stosuje melatonine ale srednio mi pomaga... Nie ma zbyt duzo stresu, jak normalny czlowiek.
Wiem ze powinno sie spac 7-9 godzin, ale nawet z tymi 5-6 cos powinienem zbudowac.
Co sadzicie jakies rady ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Powinno się spać tyle ile org potrzebuje, nie na siłe. Podobnie jak z podażą wody dla org. Poczytaj o higienie snu i przeanalizuj pod siebie
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
miesiąc to nie jest zbyt duży okres żeby oczekiwać spektakularnych efektów, tym bardziej oglądając się codziennie, prędzej byłoby to widać na zdjęciu miesiąc przed i miesiąc po, bo minimalnych różnic z dnia na dzień nie będziesz zawuażał, zacznij też dbać o higienę snu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699607
Niestety ale miesiąc to jest zbyt krótki okres żeby można bylo dyskutowac o postepach . W tym okresie zaczynać przyswajać podstawy zakresu odżywiania i techniki treningowej . Dopiero wtedy gdy trenujesz już dość długo, a efekty nie są zadowalające prawdopodobnie popełniasz jakiś błąd. Może być on związany zarówno z nieodpowiednią dietą, jak i z źle dobranym treningiem czy też brakiem planu treningowego. Brak efektów wynikać może również z niedostatecznej regeneracji, jak i problemów zdrowotnych..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4344
Rozumiem ale powinienem zwlaszcza jak na poczatkujacego troche wiecej przytyc anizeli te 300-400g... No ja mam raczej prace umyslowa, nie mecze sie jakos fizycznie w ciagu dnia dlatego mi te 6h wystarcza snu, aczkolwiek mam duzo watpliwosci czy aby przez to nie ma tej optymalnej regeneracji i wzrostu..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699607
Nie sugeruj się samymi cyferkami z wagi . Waga łazienkowa z pewnością stanowi pomocne urządzenie w monitowaniu przebiegu budowania masy mięśniowej , jednak nie jest w tej kwestii wyrocznią.Pod ręką zawsze należy mieć lustro i miarę krawiecką. Warto też pamiętać, że przyrost masy ciała nie musi mieć liniowego przebiegu, a niekiedy ma wręcz charakter skokowy: okresy konsekwentnego wzrostu poziomu tkanki miesniowej przelatają się z okresami krótkiej stagnacji. Jednak jak już wcześniej napisałem , zawczesnie jeszcze na ocenę postępów .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4344
To po ilu miesiacach powinien sie skontrolowac i jakie wyniki moglyby mnie zadowolic ? 3 miesiace i około 3kg wagi w gore ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Trochę się 'skrzywiłeś' i uważam, że ciężko będzie Cie 'wyprostować' z Twojego toku myślenia...
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
lepiej te 500g zrobić masy i mieć pewnosc że to dobra masa niż 3 kilo z czego to tłuszcz będzie
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Szprajt01
To po ilu miesiacach powinien sie skontrolowac i jakie wyniki moglyby mnie zadowolic ? 3 miesiace i około 3kg wagi w gore ?

czemu skupiasz się na tym "kiedy, kiedy, kiedy" chcesz żeby trochę zaczęło być widać i rzucić to? obwody sobie mierz co tydzień co dwa, ale wizualnie zauważalne efekty oczekuj po ok. 6 dobrze przepracowanych miesiącach
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wrażliwość insulinowa?

Następny temat

takie coś na języku

WHEY premium