SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sen.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1838

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1092 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4309
Obecnie jestem w trakcie robienia masy i mam pytanie, czy 6 godzin snu wystarczy? Jeszcze mam drugie pytanie, a mianowicie w dziale odżywiania zamieściłem temat, że często w nocy się budzę z powodu głodu. Kiedyś przed snem jadłem samego tuńczyka z puszki i niemal zawsze ok. 5:00 budziłem się i strasznie mi w brzuchu burczało, więc musiałem coś zjeść. Niestety po tym często się zdarzało, że już nie zasypiałem. W "Odżywianiu" polecili mi, żebym dodał oliwę z oliwek. Dodałem więc 2 łyżki(jedną już kiedyś próbowałem i niewiele mi to dało) i teraz jakoś wcześnie się budzę i w sumie wychodzi na to, że mam ok. 6 godzin snu:/(nie wiem, czy tyle wystarczy w czasie robienia masy). W związku z tym mam pytanie- co robić??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Mało snu jak dla mnie. Po drugie tuńczyk przed snem to nienajlepszy pomysł. Ja na twoim miejscu przed snem jadłbym cos łatwiej strawnego z produktów białkowych np:Twaróg. Jesli chcesz głębokiego snu i masz kase mozesz kupić ZMA po którym bedziesz spać jak królewna i regeneracja sie poprawi. Ja na twoim miejscu kupiłbym na noc jakies białko "nocne" jak Night Protein albo chociarz zwykle WPC. Mozesz kupic nawet najmniejsze możliwe opakowanie i brac bialko tylko przed snem jako uzupełnienie diety. Ja mam podobnie jak ty, jak nażre sie na noc to budze sie nie tylko rano ale i w polowie nocy czasami, i mimo ze zjadlem duzo mam uczucie, moze nie głodu samego w sobie, ale burczenie brzucha jak cholera. Zrezygnowalem s posiłku przed snem, pije białko biore zma, ide spac o 22:00 i budze sie o 8:00 i sie 10 godzin, po takiej nocy miesnie nawet nie czują że ćwiczyły tak są wypoczęte
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 533 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2237
zazdroszcze ci tyle godzin snu ja to max 6 godzin kimam plus godzinka wciagu dnia jak robisz mase to pij odzywke na noc jak radzi kolega bedzie ci dlugo zalegala w przewodzie pokarmowym a rano nie ebdzie ci tak bardzo buczec i dozuc ze 3 bananki

"po co byc za wysoko jak mozna spokojnie byc nisko"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mała klata

Następny temat

pryszcze :P

WHEY premium