SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Selekcja Żołnierza Polskiego 2

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 95097

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1165
Wilk
Dzieki Wilku za dodanie watku ze zbiorki. Pamietam, ze ludzie niezle sie klocili przy tym ustawianiu od najmniejszego do najwiekszego.
W dalszej czesci opisu "S" chcialbym opisac najwiecej szczegolow, ale moge niepamietac wszystkiego. Czy mozesz, w punktach, wypisac (oczywiscie to co zapamietalas) co dzialo sie 3, 4 i 5 dnia?
A moze opiszemy wspolnie ktorys dzien? Jesli tak to puszcze na Twojego priva moja wersje, ty uzupelnisz i dopiszesz a pozniej zawiesimy to na forum.
Co ty na to?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1108
Solfa, jutro wieczorem wysle Tobie na priva ten spis w punktach

"Panować nad sobą - to najwyższa władza" Seneka Młodszy
Kto nie próbuje, ten nie zwycięża

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 220 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3673
Trib - Zrob Skan artykulu i okladki z autografem i zarzuc na forum, bo nigdzie nie moge znalesc tej gazety :(
Dobry opis ale szkoda ze odpadles tak szybko po mnie.


Mlody - Ja bym sie pisal na cos takiego, jesli wpisowe niebyloby zbyt duze no bo temat szkolenia pewnie bylby dosc ciekawy.
Co do spiworow, karimat czy woodlandow to tu tak chyba wszyscy sa w to wyposarzeni :D

Solfa - Tez dobry opis, co tu bede mowil, czekam na reszte

Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 521
WIEC PROSZE O WYRAZENIE CHECI WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH SZKOLENIEM A NASTEPNIE USTALIMY WSPOLNY TERMIN!!!
CO DO KOSZTOW BEDA TO NAPEWNO >>>>KOSZTY WLASNE+POKRYCIE DOJAZDU I WYZYWIENIA INSTRUKTOROM(bedzie ich 2-3 a na tylu chlopa to nie wielkie koszty bo zronimy sciepke po 10-20zl, oczywiscie wiadomo ze im wiecej ludzi ty miejsze koszta)

ZAKLADAM ZE SZKOLENIE BEDZIE SIE ODBYWALO(I BEDZIE TO MIEJSCE ZBIORKI)
NIDZICA JEST TO POLNOC POLSKI OK 150KM OD WAWY)

Prosze o podanie zgloszenia na forum a potem na moj telefon z potwierdzeniem sms 514-496-385
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 521
Z GORY PRZEPRASZAM ZA BLEDY W PISOWNI!!!!!!!

A TAK WOGOLE JESTEM CIEKAW CZY ZNALAZLO BY SIE KILKU CHETNYCH NA STWORZENIE GRUPY KTORA BY SIE SPOTYKALA CO JAKIS CZAS NA WSPOLNYCH SZKOLENICH I WYPADACH SURVIVALOWO-MILITARNYCH

Sczerze mowiac probowalem stworzyc grupe u siebie w miescie ktore ma ok.60.000mieszkancow i ma tylko 1 ziomka krory jest na 100% wkrecony a reszta narzeka po 20km ze ma odciski.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 870 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5447
Solfa... pamietam ta sytuacje przed testami wodnymi Mysle, ze gdyby nie ta paskudna mielonka, to mogloby byc bardziej PERFECT

Mlody, tez bylbym chetny. Ale to zalezy od terminu, bo mam teraz dosyc mocno napiety grafik... chociaz dla Komosinskiego postaram sie znalezc czas

"Granice imperium to groby jego żołnierzy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 220 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3673
Ja jestem zainteresowany, i sadze ze na 100% sie zjawie. Oczywiscie najodpowiedniejszy termin wg. mnie to kazdy weekend.
I na dosc regularne wyjazdy tez bym sie pisal.
Tylko trzeba wymyslec jakis temat itp itd :D

Jeszcze u siebie w miescie sie popytam znajomych czy by jechali, 18 lat nie jest wymagane chyba ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 521
No nie nie jest wymagane ale mysle ze ponizej 16 to nie ma co !!!Sam mam dopiero 18 skonczone!!! Tak weekend to najodpowiedniejsza pora chyba dla kazdego.
Ale za czym to wszystko ruszy to z miesiac trzeba poszukac bo zdobycie odpowiedniej ilosci ludzi ,dopasowanie terminow szkolacych sie ze szkolacymi NAS ;-0 musi potrwac ale jak bedziemy juz mnieli bardziej zorganizowana grupe i ludzi ktorzy beda sie zjawiac regularnie wtedy instruktorzy napewno sie przekonaja i beda poswiecac wiecej czasu....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 203
Pobudka o ktorej mowa byla jedna z bardziej ekstremalnych rzeczy na selekcji. Dla mnie byl to przerazajacy krzyk! myslalem ze to koniec swiata Jak sie okazalo byla to moja ostatnia pobudka na 'S'. Dzieki Wilk za niesamowity poranek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 790
Witam ekipę.
Ja również pisałbym się na szkolenie. Weekendy jak najbardziej mi odpowiadają. pozdrawiam

Idź tam gdzie inni nigdy nie dotrą..

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

"ODA DO SPORTU"!!!!!!!!!!!!!!!!!

Następny temat

Trening silowy: do hansa.

WHEY premium