SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Selekcja Żołnierza Polskiego 2

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 95001

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 790
Trib ja mam 3 dni w tygodniu przerwy. W te dni jestem na ściance bądź basenie więc trenuję całkiem inne partie. Trening NS wykonuję 3x w tygodniu jak mówią wytyczne. Ale jestem na uczelni sportowej więc dużo mam również innych form aktywności. Uważam że musisz conajmniej dodać jeden dzień odpoczynku. pozdrawiam

Idź tam gdzie inni nigdy nie dotrą..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 870 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5447
Dzieki za rady. Postaram sie w najblizszym czasie wprowadzic sugerowane zmiany do mojego planu treningowego. Ale przede wszystkim duzo wiecej czasu poswiece na sen Wprawdzie nie prowadze bujnego zycia studenckiego, ale od tej pory koniec z imprezowaniem Noi przed nami bardzo dobra pora do regeneracji sil - dlugi weekend

Dzieki i pozdrawiam

"Granice imperium to groby jego żołnierzy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1474
cisza jak makiem zasiał... chyba sie już wszyscy pakują na ten długi weekendzik :)

no to życze wszystkim Twardzielom z sfd porządnego łojenia w te wolne dni, może będzie ładna pogoda (sob-niedz chłodno, ale od poniedziałku ma być ciepło), wyciskania wszelkich potów i coraz lepszej kondychy :)

Trib, dawaj czadu (ja też), cobyśmy potem nie dalu d.u.p.y. na tym Kieracie :), jeszcze sie zdwonimy to sie może jakoś umówimy na "mały spacerek kontrolny"

pozdro 4 all

"Co nas nie zabije, to nas wzmocni"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 790
Ufff...właśnie po treningu A teraz wszyscy po kolei wpisują wg jakiego treningu ćwiczą i na jakim są etapie. Ja zacznę:
Ćwiczę wg treningu NS, jestem na etapie 12-13 tygodnia. Pompki, brzuchy oraz pompki na poręczach robię zgodnie z planem. Ilość podciągnięć nachwytem podwyższyłem troszkę.Czas między seriami to 1min 30s. Pływam 2x w tygodniu- ale z tym jest Ok. Trening biegowy- 2x w tygodniu po ok. 45min.
Wpisujcie swoje treningi. Pozdrawiam

Idź tam gdzie inni nigdy nie dotrą..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 220 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3673
Cos temat zamarl troche, moze napiszecie co z ubran wziasc na selekcje ?
Ja myslalem o Spodniach BDU Riststrop( mozliwe ze zle napisalem) ktos pisal ze w nich bardzo dobrze sie czul, na selekcji kiedys, o krotkich spodenkach takich samych, co do bluzy to nie wiem jaka poradzcie cos.
Jesli chodzi o buty to do tej pory myslalem o Salomonach jakis, ale ostatnio zaczely mi chodzic po glowie buty Jungle amerykanskiej armi, sa lekkie, nie przemakalne szybko schnace, idealne na upaly, klimat tropikalny itp.
Wiec teraz czekam na odp ;]
thX
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1474
siemanko
no i już po pięknym weekendziku... :(
hmm... pięknym? dla mnie był zaje...ty, ale przypuszczam, że dla wielu moich znajomych byłby koszmarem:)
przez te 5 dni codziennie biegałem 15km do południa, a po południu ok. 50km na rowerze, wczoraj po południu już byłem tak skrojony, że odpuściłem se rowerek...
dziś jak do pracy przyszedłem, to miałem wątpliwości czy dojde na 2-gie piętro po schodach :)
ale gitarka, teraz 2 dni pełnego odpoczynku i w weekendzik cza znowu solidnie popracować

pozdrawiam

"Co nas nie zabije, to nas wzmocni"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 870 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5447
Witam!

Edziu, mysle ze BDU Ripstop to dobry wybor. Ja mialem ze soba DMP'y, chociaz wogole ich nie zalozylem :P Po prostu na Drawsku wiekszosc czasu spedza sie w krotkich spodenkach, ktore najlepiej zeby mozna bylo nosic bez majtek. Wtedy unikniesz obtarc. Co do butow, to sporo osob na forum preferuje niskie Salomony. Nieraz sie juz sprawdzily Natomiast co do Jungli, to sa one oceniane jako najlepsze buty w teren, jest jednak "ale":

- Selekcja to nie tylko bagna i marsz w terenie, ale takze asfalt i piasek. Jungle nie sa przystosowane do dlugich marszy po utwardzonej powierzchni, bo przeciez w jungli nie ma asfaltu! :D Nie maja zadnej amortyzacji, wiec marsze po powierzchni asfaltowej Twoje stopy mocno odczuja. Poza tym Jungle maja przy podeszwie dziurki ktorymi wyplywac ma woda, a jest to tez swietne miejsce ktorym do utow moze wedrzec sie piasek, zwlaszcza podczas marszu przez Bucierz.

- Najprawdopodobniej nigdzie nie kupisz oryginalnych Jungli (takie kosztuja ok 350 zl) od reki. Te buty trzeba zamawiac, a wtedy nie masz mozliwosci zmierzenia i mozesz nie trafic w swoj wlasciwy rozmiar. Dodam ze numeracja Jungli jest w skali anglosaskiej i wybierasz rozmiar na dlugosc stopy i na szerokosc. Od reki kupisz jedynie podrobki tych butow za ok. 150 zl, nie wiem jaka jest ich jakosc.

Pozdrawiam

"Granice imperium to groby jego żołnierzy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 220 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3673
Patrzylem jakis czs temu to oryginalne Jungle staly po 400zl, ale wczoraj w sklepie internetowym ( nie pamietam nazwy) widzialem za 199zl, ale co do ich oryginalnosci to pewny nie jestem, NIe pomyslalem o tym piasku, ktory moglby wleciec do butow, bralem glownie pod uwage to ze szybko schna, sa lekkie, bede musial sie porzadne zastanowic jeszcze nad butami. Spodnie kupie BDU tylko teraz nie wiem czy jest sens brac dlugie czy same krotkie juz by wystarczyly
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 870 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5447
Nie chce Ci narzucac wyposarzenia, ale pamietaj ze bywaja tez takie konkurencje jak przenikanie nocne, albo nocna obserwacja. Trzeba sie czolgac, albo lezec nieruchomo przez pewien czas, a wtedy dlugie spodnie sie przydaja, zwlaszcza ze wzgledu na mozliwe obtarcia nog i niska temperature. Na pewno krotkie spodnie beda czesciej w uzyciu, ale zastanow sie czy wogole nie potrzebujesz dlugich.

Pozdrawiam

"Granice imperium to groby jego żołnierzy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 870 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5447
Misiorek... zle sie dzieje... szukalem przed chwila jakich informacji o IV Triathlonie Tyskim, z nadzieja ze moze w nim wystartujemy i przezylem niemile rozczarowanie Nigdzie nie ma zadnych informacji o tej imprezie. W zeszlym roku byla organizowana okolo 10 lipca, moze po prostu jeszcze nie oglosili terminu imprezy... Nie wiesz jak sie sprawy maja?

Pozdrawiam

"Granice imperium to groby jego żołnierzy"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

"ODA DO SPORTU"!!!!!!!!!!!!!!!!!

Następny temat

Trening silowy: do hansa.

WHEY premium