SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Selekcja Żołnierza Polskiego 2

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 95308

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 519
Czy jedzie ktoś tym pociągiem z Krakowa do Tomaszowa o godzinie 1 w nocy ?
Ja też wezme obydwa rodzaje skarpet, a nóz chyba tez pasuje jakiś mieć czy nietrzeba, a jak tak to jaki polecacie Pozdro

Każdy ma swój cel, który za wszelką cenę będzie próbował osiągnąć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 31 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10233
Witam!
Czy są jakies kategorie wagowe??
Bo przecież o wiele latwiej jest wykonywać te ćwiczenia, jeśli jeden waży 60 kg a drugi 90 kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1002 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19653
nie ma zadnych kategori wagowych
genralnie chyba jest wazyc mniej niz wiecej ,ale czasem mozesz dostac do niesienia skrzynke 15kg i wtedy jest chyba lepiej wazyc wiecej :)

---
tak sobie mysle ze w tym roku moze byc bardzo ciezko
ostatnio pogoda nie dopisuje ,a jezeli popada w czasie selekcji ze 3 dni ,to ludzie tam poumieraja , z hipotermii , psycha siadzie , obtarcia
strasznie szybko ludzie beda padac ,jak bedzie trzeba caly dzien w deszczyk zapierdzielac ,mokrym isc spac i jeszcze wstawac jak bedzie padac.
ble masakra ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 870 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5447
S2007, jesli mialbym wybierac, to wzialbym skarpetki cienkie. Najlepiej zeby byly to skarpety treckingowe, przystosowane do lekkiego obuwia. Nie wiem jakie buty ze soba zabierasz, ale najlepsze na Selekcje jest obuwie niskie, ze wzgledu na niewielki ciezar. Jezeli sa to buty dobrej firmy i dobrze rozchodzone, to gruba skarpetka na pewno nie jest Ci potrzebna. Wez pod uwage, ze pecherze szybciej sie pojawiaja, jezeli noga jest wilgotna. A jesli wezmiesz grube skarpety, to zapoci sie i taka wlasnie bedzie.

"Granice imperium to groby jego żołnierzy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1581
Biore 2 pary butow. Na poczatku mialy to byc 2 pary adidasow ale zdecydowalem, ze wezme adidasy, w ktorych trenuje oraz trampki. Z tego wzgledu, ze mokre trampki po przejsciu przez bagno beda lzejsze i zajmuja mniej miejsca w plecaku. Trib co o tym sadzisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17
witam. Jedzie ktoś z okolicy Leszna, Poznania...

szybka i niezła kasa...
http://dobryzarobek.pl/index.php?id=649b87adcaa f08bf21af06fe7b627d63

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 330 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4265
Witam,

Wasielos, ja się wybieram z Wrocka. Napisałem do Ciebie na gg w tym temacie, ale jak to czasem bywa wiadomości via gg nie dochodzą także jakbyś leciał z Wrocka w konkretnym terminie to daj znać. Moje gg: 1334774,

Pzdr.

WHO DARES WINS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1002 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19653
kurde panowie(i panie)
selekcja sie skonczyla i zadnego info jak komu poszlo ?
bardzo zadko sie wypowiadam ,ale od poczatku czytam o selekcji na tym forum i zawsze mozna bylo ciekawe rzeczy dowiedziec , szczegolnie po selekcji ,a teraz taka posucha.

mozna ktos zarzuci jakies info i opowie jak mu poszlo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 519
Witam, ja odpadłem na preselekcji https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/2.gif[/img] byłęm w pierwszym rzędzie od trybun tam chyba gdzie ekipa SFD. Rozmawialiśmy z jednych z gości i powiedział że do środy musi odpaść 70-75% uczestników i okazało się że to prawda bo znajomy odszedł w środe. Dla mnie najbardziej denerwujący byli Ci dziennikarze i kamerzysci wtykali ten sprzęt wszedzie byłęm w pierwszym rzędzie od trybun tam chyba gdzie ekipa SFD. Rozmawialiśmy z jednych z gości i powiedział że do środy musi odpaść 70-75% uczestników i okazało się że to prawda bo znajomy odszedł w środe. Dla mnie najbardziej denerwujący byli Ci dziennikarze i kamerzysci wtykali ten sprzęt wszedzie byłęm w pierwszym rzędzie od trybun tam chyba gdzie ekipa SFD. Rozmawialiśmy z jednych z gości i powiedział że do środy musi odpaść 70-75% uczestników i okazało się że to prawda bo znajomy odszedł w środe. Dla mnie najbardziej denerwujący byli Ci dziennikarze i kamerzysci wtykali ten sprzęt wszedzie [img]../../buziaki/12.gif" alt="" />. Pan Kups powiedział że spotkamy się w przyszłym roku ale w innym składzie.A o następnej imprezie dowiemy się z internetu i z mediów, mam nadzieje że będzie to podobna impreza. Pozdrawiam

Każdy ma swój cel, który za wszelką cenę będzie próbował osiągnąć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 790
Z formum SFD selekcję przeszli: Ja:), Porter, Gochu.

Idź tam gdzie inni nigdy nie dotrą..

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

"ODA DO SPORTU"!!!!!!!!!!!!!!!!!

Następny temat

Trening silowy: do hansa.

WHEY premium