SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Schudnąc do wakacji...

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5379

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 641 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7295
Mam 170cm wzrostu i 52 kg

Nie przesadzasz ? Wrzuc fotki tych partii z ktorych chcesz redukowac, oceniemy po "mesku" czy naprawde powinnas zrzucac fat

Pomogłem Ci, daj mi soga... Nie pomogłem ci, też mi daj...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
popieram Rycha

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27
Hej mam jeszcze jedno pytanko, bo od dwoch dni cwicze i teraz wpadlam na pomysl by zaczyc cwiczyc tzw. 6 weidera... Czy mi to cos pomoze... bo dzis czuje wszyskie miesnie brzucha... bola mnie miesnie... wiec jesli bede miala pewnosc ze schudne to bede cwiczyc a jak nie to szkoda czasu... moze kupie pas odchudzajacy... poradźcie mi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 700 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19983
Spokojnie.Nic na siłe wszystko młotkiem.Na 6 weidera to zdecydowanie za wczesnie nie dasz rady jej skonczyc.Mysle że tak 3 razy w tygodniu trening siłowy na poczatek wystarczy jakis prosty ACT do tego po treningu 30 min aerobów np.rowerek lub bieganie.Jesli chodzi o diete to wszelkie głodówki odpadają jak zaczniesz sie ruszać to zobaczysz że apetyt Ci jeszcze wzrośnie co jest normalne bo podkręcisz sobie metabolizm.Staraj się jeść 5-6 posiłkow dziennie do tego ogranicz słodycze napoje typu pepsi słodzone soki chipsy i reszte smieciowego zarcia.Ryż kasza makaron chude mięsa sery ryby duzo warzyw i owoców powinno byc Twoją podstawąi bedzie spoko.Na efekty będziesz musiała poczekać ale myśle że po miesiącu juz cos zacznie sie zmieniac pzdr.

Tylko Umarli widzieli koniec wojny... Ci co przeżyli, nie zobaczyli..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349860
chłopaki, trochę powagi, jesteście takie kul extra super koksy, a by zobaczyć dziewczynę w bikini musicie żebrać na forum w necie? wstyd

olej pas odchudzający, jak a6w sprawia, że psychicznie dobrze sie czujesz to rób

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27
Hej fotek niestety nie wysle, poniewaz bym sie ze wstydu spiekla :):):):):):):):)... . No jakos sobie poradze, trzeba dzialac :) pozdrowka dla wszystkich odpowiadajacych papapa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 237 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1159
dziewczyno z czego ty chcesz schudnac napewno masz wypasna figure...!!
Daj jakies fotki..
Duzo ruchu biegi spacry jazda na rowerze rowerek stacjonarny, ewentualnie ditea jaks poszukaj w dziale odzywianie

Jezeli cwicze to robie to tylko dla siebie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27
Moze nie jest ze mma az tak zle, no ale jakbym miala bywierac to brzuch jeszcze ujdzie ale uda to koniecznie cos z tym musze zrobic... nie mam fotek, ale czekam na kabel do tel. to moze niedłuigo cos wrzuce pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ćwiczenia na redukcje

Następny temat

sposob na gorna czesc klaty

WHEY premium