SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Schudnąc do wakacji...

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5375

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27
Hej mam pytanie... Mam 170cm wzrostu i 52 kg. chciałabym do lata schudnąć. Interesuje mnie szczególnie schudnięcie na brzuchu i udach... . Staram się dziennie skakać 15 minut na skakance, robię ok. 100 brzuszków dziennie... Jednak obawiam się, że nie zdążę... Proszę poradźcie mi coś...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27
Moze nie jest ze mma az tak zle, no ale jakbym miala bywierac to brzuch jeszcze ujdzie ale uda to koniecznie cos z tym musze zrobic... nie mam fotek, ale czekam na kabel do tel. to moze niedłuigo cos wrzuce pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6641
Uloz diete i normalny plan treningowy a poza tym... UZYJ WYSZUKIWARKI!!!!!!

Masz kilka linkow:
https://www.sfd.pl/Dieta_-_ułóż_sam_a_-t315296.html

https://www.sfd.pl/***_ZANIM_ZADASZ_PYTANIE_-_PRZECZYTAJ_!_***-t160598.html

http://www.kulturystyka.pl/atlas/

Powodzenia

Zmieniony przez - mł_paker w dniu 2007-05-01 08:56:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24308
Mam 170cm wzrostu i 52 kg. chciałabym do lata schudnąć.
nie przesadzasz??

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27
ja wiem ze moze to wyglada, ze mam niedowage, ale ja naprawde mam okropnie grube uda i okrągly, wypukly brzuch... wstedze sie pokazac w bikini a chcialabym latem poplywac... . Nie przesadzam uwierzcie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34585 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434039
może zapodasz jakies fotki ??

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27
hehe bym sie ze wstydu spaliła :) nawet przed chlopakiem sie wstydze... . a musze schudnac, normalnie musze :) tylko mi zalezy na żrzuceniu brzucha i ud jak juz wyzej pisalam :):):):):)bo u mnie tluszcz wlasnie tam osiada i to moj ogromny klopot :(:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34585 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434039
nie wstydź sie tu sami swoi

Masz wyżej linki spróbuj coś poczytać.

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27
Wiem tylko że z tym układaniem diet to nie dla mnie... poprostu postanowiłam, że przez tydzień spróbuję jeść tylko obiad (i to o połowę mniej niż zwykle jadam) a pozatym owoce (głównie jabłka), i warzywa, które mają dużo wody w sobie (np. pomidor, ogórek)... po tygodniu zobaczę, czy mi się to opłaca i ile schudnę... jeśli to wypali, to bedę tak robila aż pozbędę sie tłuszczyku :):):)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13343
to raczej najgorsze, co możesz zrobić.

jedz kilka małych, zbilansowanych, wysokobiałkowych i zaplanowanych posiłków dziennie, bo jedząc jeden i mały zniszczysz sobie zdrowie i ogromnie spowolnisz metabolizm i wogóle nie spalisz tłuszczu... poza tym przez tydzień raczej nie zauważysz rezultatów i możesz naprawdę sobie zrobić krzywdę

dieta powinna być rozsądna i pamiętaj, że ona sama w sobie nie spowoduje chudnięcia, bo organizm sam się reguluje do dostarczanych kalorii, zamiast tego dodaj sobie sportu, będziesz tylko zadowolona i zamiast słabnąć będzie Ci się polepszać kondycja, a po paru latach regularnego uprawiania tłuszcz będzie tylko odległym wspomnieniem ;)

no i przede wszystkim trochę dystansu do własnej sylwetki i kanonów "piękna" promowanych przez modelki i mass media(niektórzy mają typ budowy z szerokimi udami, dużą pupą, czy lekkim brzuszkiem i wcale nie znaczy to, że są brzydsi, zauważ, że faceci wybierają na "najpiękniejsze" zazwyczaj aktorki bardziej krągłe, niż anorektyczne), nie wierzę, byś przy takiej wadze miała "wielki" problem, tym bardziej, by się czegoś wstydzić :) jedz normalną dobrą dietą, dużo zróżnicowanego sportu(nie na zasadzie obowiązku, ale też coś, co sprawia przyjemność, relaksuje) i do wakacji będzie super - ale i nic na pośpiech, przecież świat się nie zawali :)

Zmieniony przez - bbartx w dniu 2007-05-01 10:33:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24308
https://www.sfd.pl/10_wskazówek_żywieniowych-t315293.html
cos dla Ciebie

zauważ, że faceci wybierają na "najpiękniejsze" zazwyczaj aktorki bardziej krągłe, niż anorektyczne),
tu sie zgodze

Zmieniony przez - kolos88 w dniu 2007-05-01 11:54:34

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Dział Fitness polecam.]


Poza tym sądząc po wymiarach to raczej potrzebujesz troszkę ruchu, niż jakiegoś szaleńczego treningu

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ćwiczenia na redukcje

Następny temat

sposob na gorna czesc klaty

WHEY premium