SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Schudąć 10 kilo :)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 20574

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1019 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9710
''Przecież 45 kilo to wcale nie jest tak mało '' noooo tak,w sumie 35 to by chyba bylo w sam raz co?

PKS ''Azbest'' Legendary Gym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
:( nic już nie pisze :( Dzieki za rade . Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 6434 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22173
z tylu rad ani jednej nie wykorzystałaś, papa powodzenia w niszczeniu organizmu i wielkiego nieuniknonego efektu jo jo

Napis na grobie by mnie cieszył: Nie byle kto,bo byle czym się cieszył

- mafia tadkow niejadkow -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
Ja tez widzialem zdjecie i nie bede komentowal za przeproszeniem twojej glupoty, kolejna kobietka ktora ubzdurala sobie ze jest za gruba a tak nie jest
Wez ty idz do jakiegos psychologa albo cos btw a co mnie obchodza twoje kolezanki ?:D a tym bardziej ciebie nie powinny obchodzic ;] kazdy organizm reaguje na rozne rzeczy inaczej a twoj moze zareagowac wrecz odwrotnie niz organizmy twoich kolezanek aha i powiedz kolezankom ze zyz powiedzial im ze sa glupie

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
Zastanawiam sie co jej to da bo napewno nie ładniejszą figure.

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
Z kości na ości i bedzie rybka

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dla mnie to wyglada jak zaklad o to ze suzi schudnie do konca czerwca 10 kg, ot taki glupi zaklad glupiej nastolatki inaczej sie tego nie da wytlumaczyc - przyszla anorektyczka - to jest totalna gupota
Ja np mam kolezanke ktora ma 165 wzrostu i wazy 59 kg do idealnej wagi brakuje jej 4 kg. Niby 59 k moze byc ale glownie widac to na "tyleczku".
Ale niechce panicznie schudnac 10 kg w miesiac tylko 5 kg.
Moze ktos mi pomoze jak moge jej pomoc ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
Zaproponuj jej diete tłuszczową i aeroby, to najlepsze rozwiązanie.

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hmmm a jednak bede tu pisac spodobało mi sie tu :D heheh jesli chcecie to bedziecie mnie czytac:) jesli nie - to nie :) proste sesese NO WIEC OD JUTRA NA 100% przechodzę na moje kochane 400kalorii i bede tu sobie kazdego wieczorka pisac co zjadlam itd ) Mozecie po mnie jezdzic , komentowac ;))), oddawac glosiki ( to chyba oczywiste)- "robta co chceta" (heheh jaki wiesniak heheheh )Zapewniam ze mnie polubicie bo mnie sie generalnie nie da sienie lubiec Heheh ( jesuu nie wiedziałą ze taka skromna jestem ) Powiem Wam cos o sobie (wiem ze was to cholernie interesuje wiec spełnie wasze ukryte marzenie i wam powiem heheh ) no wiec tak ; jestem za***iscie inteligentna hehe(jak na blondynke przystało) dziewczynką :) mam 17 latek , chodzę do LO o profilu matematyczno-informatycznym (buahahah umysl scisly ladnie cio? heheh) moja srednia wyniesie ok 3,1 buahahahah (rekord........) Jestem totalnie poryta dziewczynka majaca swira na punkcie techno. dropów (taki rodzaj tic tacow o smaku gorzkim dla niewiedzacych heheh) , odchudzania i generalnie kreci mnie to co złe, noemoralne, poryte itd a teraz siem ide kapac bo mi woda w wannie stygnie :) Na wszystkie pytania z checia odpowiem a za dokladnie 28 dni 10kilo pojdzie sie ...hmm...***ac (sory za łaciene, heheh )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1002 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19653
No to masz dokładnie taką samą średnią jak ja ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

gdzie znajde jakies informacje dotyczace wagi produktów,np.plasterka sera ,szynki,

Następny temat

Dieta Na Mase

WHEY premium