SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Schudąć 10 kilo :)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 20548

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
prawde mówiąc szkoda na takie czasu, zablokowała mnie na gg własnie, starałem sie jej powiedziec prawde że ma za***ista figure jedak to nie dociera do nich nie ma sensu niech przeżywają tą swoją chorobe[bezsensowną zresztą], same muszą to przeżyć bo one myślą ze wszyscy je okłamują

Zmieniony przez - Yarekbboy w dniu 2004-06-13 14:27:47

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie pisać juz do mnie na GG !!!! DAM SOBIE RADE SAMA. Za 28 dni napisze wam jak za***iscie wygladac ważąc 45 kilo :) pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
spoko, jestem niemalże pewien ze jak juz bedziesz wazyć te 45kg to bedziesz widziec mase tłuszczu na swym ciele...

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 6434 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22173
za***iście to masz nasrane pod kopułą

Napis na grobie by mnie cieszył: Nie byle kto,bo byle czym się cieszył

- mafia tadkow niejadkow -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
przy takim wzroście za***iscie to wygladają laski warzące ok 52-55kg gdzies w tych granicach mniejwiecej , choć to zależy...
Raczej nie spotkałem dziewczyny ktora by ważyła 45kg i mnie oczarowała swą figurą no chyba ze była niska...

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
Nie mowi sie niska tylko stała na wysokości zadania

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Yarekbboy tez przysłała mi swoje zdjecie jak ją zobaczyłem to mi dech w piersi zaparło , a co dopiero jak pomysłałem ze taka laska chce sie odchudzac.
Nie wiem czasem czy czasem nie zachorowała na "anemie". Bez urazy Suzii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Oto fragment ciała kolezanki ktura chce sie odchudzic 10 kilo.(wkleiłem go za jej pozwoleniem oczywiscie). Czy macie cos do zazucenia tym biodrom ,brzuchowi i nogą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Która co za błąd , ale byłem zapatrzony
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

gdzie znajde jakies informacje dotyczace wagi produktów,np.plasterka sera ,szynki,

Następny temat

Dieta Na Mase

WHEY premium