SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Schudąć 10 kilo :)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 20546

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
na moje oko masz wage akurat... nie wiem po co chcesz chudnąć zapodaj fotke

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 216 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2904
kurde 10kg mniej da ci 45kg
przy takim wzroscie to szkielet
a pozatym 10kg to MINIMUM miesiąc - i tak się dziwie że mi się udało :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lukas69 Ja też planuje schudnac 10 kilo w miesiac Od trzech dni moja dieta polega wyłacznie na jedzeniu owoow i warzyw. Co jadłeś na dietce?
Ja dzis zjadlam : kawalek ananasa, kawalek arbuza, 4 marchewki, poł kilo truskawek i brukselke i czujeee sie strasznie najedzona :( Chyba za duzo zjadlam :( Help
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
://///////////////////////

wogóle nie dostarczasz białek w tej diecie
i tylko spowalniasz metabolizm

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 74 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3826
Suzi pomysl jeszcze czy chcesz wygladac jak szkielet... Moja kolezanka wazyla 45-47 przy wzroscie 163 i wygladala jak patyk, deska rowniez
Wydaje mi sie ze wlasnie teraz masz bardzo ladna sylwetke.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
no właśnie j/w

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja też się przyłączam do tej opinii. Przy takim wzroście waga 55 kg jest optymalna. Mam tyle samo wzrostu, ale niestety 2 kg więcej i to chcę zgubić + może cos jeszcze. Nie mozna jednak przesadzać, bo jeśli zejdziesz do wagi 45 kg będziesz wyglądać jak szkieletor. Twoje mięśni przy diecie 800 kcal znikną...a Twój organizm się na Ciebie zdenerwuje i jak tylko dasz mu później więcej jedzonka, to od razu sobie zrobi zapasik na następną taką sytuację...czyli efekt jo-jo gwarantowany. Do tego szara cera, a przy założeniu, że trenujesz, brak energii na cokolwiek....Jednym słowem ruina!
Nie wiem czy warto?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oj nie mam ładnej sylwetki Musze koniecznie 10 kilo zrzucic tylko nie mam pojecia jak :( Myslalam nawet o 300kcal ale nie adje rady. jednego dnia zjem 300, drugiego 400a trzeciego wymiekam i dobijam do 1200-1400 . Hmm wiem ze to glupie ale jak myslicie ile schudne jedzac 300kcal do konca czerwca? O efekcie jo-jo pamietam of kors :) ale i tak moze przejde na 300 :) Pozdrawiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 6434 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22173
300 kalori za takie durne wypowiedzi powinnaś bana dostać albo kare przeczytania wszystkich podwieszonych postów na SFD!!! co Ty myślisz że im mniej kalori będziesz dostarczać tym więcej schudniesz? Troche czasu jestem na tym forum ale dawno mnie tak nikt nie zaskoczył. Przeczytaj ten art tu jest opisane właśnie co takie "diety" robią https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=60467&x
i naprawde poczytaj co nie co o odżywianiu bo to jest podstawą Twojego sukcecu lub porażki. Jeśli Ci zależy to będziesz czytać aż zrozumiesz gdzie robisz błąd.

Napis na grobie by mnie cieszył: Nie byle kto,bo byle czym się cieszył

- mafia tadkow niejadkow -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Suzii naprawdę jeszcze raz się zastanów nad tym co robisz swojemu organizmowi. Skoro, aż tyle osób zwraca Ci uwagę, że taka dieta jest niewłaściwa, to może jednak coś w tym jest?

pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

gdzie znajde jakies informacje dotyczace wagi produktów,np.plasterka sera ,szynki,

Następny temat

Dieta Na Mase

WHEY premium