SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Samouk a technika

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2708

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 934
Zawsze mnie interesowało w czym tkwią tainiki nauczania techni kopnięć jakie sposoby stosują trenerzy np. taekwondo bo nie wydaje mi się żeny powiedzenie co ktoś źle robi wystarczało bo niestety jest ogromna przepaść między tymi co kopią samodzielnie się ucząc a ci ze sztuk walk ci drudzy kopią dynamicznie i płynnie w czym tkwi tajemnica może jednak uważacie że da się nauczyć samemu tych rzeczy jeśli tak to prosiłbym podpowiedzieć na co należy zwrócić uwagę
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 743
Na to czy jest w poblizu trener. Sam sie dobrze nie nauczysz...

keep it real!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 301 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2091
Jak się sam uczysz to nigdy nie będziesz wiedzieć czy dobże kopiesz czy uderzasz to sie nazywa utrwalanie błędów ja znam wielu ludzi kturzy sie ze mną sparują i jak robią okrężnego na żebra to mają zgiętą noge mocno i nie dokręcają nogi podporowej podczas kopnięcia i pochylaja się do przodu zaczym idzie słabiutkie kopniecie nie włożenie masy ciała, biodra i szypki prosty na twarz po sie pochylaja zabardzo
jedyna rada to zapisać sie do klubu i trenować a potem samemu można technike dopracowywać ale to mozolna praca chyba każdy to wie np ja potrawie przez kilka godzin zaznaczać kopniecia na drzewie ale nie nie kopie mocno ale żeby był minimalny kontakt i widze postępy wielkie teraz dopracwuje ushiro mawashi geri fajna zaskakująca technika.

Dominik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2499 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23442
1)jest trener ktory pokazuje jak sie robi a pozniej poprawia bledy
2)jak sie ciagle kopie(i trener poprawia) to normalne ze technika wchodzi w nawyk
3)w klubach jest rozciaganie

najslabsze psy najglosniej szczekaja

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy warto zacząć trenować boks?

Następny temat

Dlugosc bandazy

WHEY premium