SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Saleta vs Najman w K1 5 Listopada

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8398

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Dobra, dobra utalentowany owszem, miał osiągnięcia owszem, ale kiedys. Liczy się to co robi teraz chyba nie? Nie lepiej wypadł by oczach fanów, gdyby pozostał w cieniu po swoich osiągnięciach i teraz nie pchał się juz z jedną nerką na dodatek, swirujac strasznie w swoich wypowiedziach, mówiąc ze do walki nie trenuje itp. To brak szacunku do sportu i nawet do Najmna(kim tam by nie był). Nie tacy mistrzowie jak Saleta okazują szacunek. A nie pitolenie po walce o paczce kondomów i inne glupoty. Skoro jest wielkim mistrzem, nietrenujaącym do walk, to po co mu na starość psuc reputacje ? Z całym szacunekiem bo sie mu należy do walk sprzed laty. Jeszcze dodam, ze Saleta mowil przeciez ze juz wiecej nie bedzie walczyl, wiec po co ta szopka?Tzn wiadome po co bo skonczyła sie kasa a trzeba dorobić... szkoda, ze tylko jak przystało na takiego wielkiego mistrza w tak żenujacy sposob

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 101 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2765
MMA-a jak nazwiesz piłkarza który zagrał ostatni mecz lata temu (nie licz KSW) a teraz wchodzi na boisko z okręgówką(Najman)?


Szanuje Salete-jak zaczynałem trenować na początku lat 90-tych to on i Piotrowski byli moimi bogami (no dobra bardziej Marek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
MMA-a jak nazwiesz piłkarza który zagrał ostatni mecz lata temu (nie licz KSW) a teraz wchodzi na boisko z okręgówką(Najman)?

Byłym zawodowcem

Na pewno amatorem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 3897 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50633
Gala zapowiada sie za***iscie ze wzgledu na obecnosci dobrych nazwisko i przede wszystkim ZAWODNIKOW MMA , a walka ,, gość bez nerki vs gość bez jaj ,, na poprawe humoru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 101 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2765
Wyjdą z tego flaki ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1914 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36729
Ty PanParówka czy jak ci tam wymień mi proszę chociaż jednego lepszego i bardziej utytułowanego Polskiego ciężkiego kicboxera niż Saleta.

Ty bone143 czy jak ci tam, nie wymienię, gdyż nie mieliśmy ich za wielu. Reasumując, to Saleta:
- kickboxerem był jak na tamte czasy świetnym
- bokserem był przeciętnym (mimo wszystko lepszym niż Najman)
- zawodnikiem MMA był żadnym.
- człowiekiem jest żałosnym.

Potrafię docenić wielkich mistrzów w sportach walki jak Pan Wroński czy Nastula, lecz oni zachowują się jak mistrzowie poza ringiem (matą) , a Pan Saleta to zwykły playboy nie mający szacunku do nikogo poza sobą.

A ponieważ tu rozmawiamy o formule MMA (czy tam K1) to nikt mi nie zabroni nabijania się z umiejętności obu panów. Tym bardziej , że świetnych umiejętności kickboxerskich Przemka nie było widać podczas ostatniego pojedynku obu panów. Kapisz?



Zmieniony przez - PanParowka w dniu 2011-08-12 18:09:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221390
posłuchaj Parówo(ja twojego nicka nie przekręcam teraz zrobiłem to specjalnie)ależ nikt ci nie zabrania nabijac się z Salety tylko licz się z tym że twoje głupio dowcipne teksty na temat zawodnika który kiedyś był klasowym kickboxerem nie wszystkich smieszą, a na tym forum nawet został kiedyś nazwany "nerkowiec"co jest juz w ogóle poniżej krytyki,nie to że jestem jakimś fanem Salety ale czemu jest żałosnym człowiekiem? Znasz go, wódke z nim piłeś ze się tak o nim wypowiadasz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
PanParówka:
- kickboxerem był jak na tamte czasy świetnym
[...]
A ponieważ tu rozmawiamy o formule MMA (czy tam K1)...


Zatem skoro był świetny w dyscyplinie bardzo zbliżonej do K1 (w takiej formule będzie walczył), należy mu się szacunek jako sportowcowi.

Jako człowiekowi... zachowam milczenie. Jego życie prywatne i głupie gatki przed walką z Najmanem mnie nie interesują.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2464 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31970
Nie trzeba pić z kimś wódki żeby stwierdzić że ta osoba jest żenująca.Saleta po prostu rozmienia się na drobne i tyle.Poza tym irytuje mnie jego styl bycia i sposób w jaki się wypowiada.Najman przynajmniej przekazał hajs z KSW dla potrzebującego chłopaka i mimo zerowych umiejętności dał ciekawą dla plebsu walkę.

Palą to muzycy, nastolatki i dorośli
Urzędnicy i graficy, żony, matki i filmowcy
Palą biznesmeni, starsze laski, młodzi chłopcy
Nikt jeszcze nie poszedł do ziemi, od tej trawki, coś ty?
Palą ją dewotki, heretycy nie chcą słyszeć
Że to z czym kręcą jointy przestanie być narkotykiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221390
"- zawodnikiem MMA był żadnym" Parowka przegrac z zawodnikem który swego czasu pokonał takiego goscia jak Kharitonov to nie jest żadna ujma a z Najmanem wygrał wiec nie wiem o co ci chodzi.
Agresst poczytaj starsze wywiady z Saletą m.in. np. przed niedoszłą walką z Gołotą jak dla mnie facet normalnie się wypowiada zero kozaczenia czy napinki,to że na KSW pojechał Najmanowi ok. zdażyło się emocje wzięły górę ,chyba nie muszę pisać ile razy Najman zachowywał się jak burak, np. przed walką z Wawrzykiem, i zaznaczam ja osobiście nic do Najmana nie mam, ma sposób na życie jaki ma jego sprawa.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Thai Fight Extreme 2011 Japan

Następny temat

Kalafior na uchu, złamany nos, chwała ciężko trenującym, a z leszczami na stos! SPAM

WHEY premium