SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Saleta vs Najman w K1 5 Listopada

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8401

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
mleqs, masz rację, ale najwyraźniej ludzie nie potrzebują kogoś "lubianego";) Nielubiany też może być, bo jest radocha jak dostaje wpyerdol

Ale w tej walce kibicowałbym pierwszy raz w życiu Najmanowi (choć w ostatniej walce kibicowałem Salecie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1914 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36729
koniec koncow i tak wiekszosc z was ogladnie tę walke

Pewnie, bo nie lubię zarozumiałego i nie szanującego kobiet Salety. Wolę promującego się na boksera, mistrza autoreklamy, gogusia Najmana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Huuyy tam też. jestem za najmanem

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2464 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31970
Ja też.
,nie zapomnę jak na lekkim rauszu z ekipą darliśmy ryja żeby przekrzyczeć wszystkich w atlas arenie na KSW jak walczyli

Palą to muzycy, nastolatki i dorośli
Urzędnicy i graficy, żony, matki i filmowcy
Palą biznesmeni, starsze laski, młodzi chłopcy
Nikt jeszcze nie poszedł do ziemi, od tej trawki, coś ty?
Palą ją dewotki, heretycy nie chcą słyszeć
Że to z czym kręcą jointy przestanie być narkotykiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiecie co, tak od założenia tematu myśle co by tu napisać, i nic nie wymyśliłem. Bo nie wiem co mam na ten temat walki napisać.

Jednym słowem -
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
WAR NAJMAN

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 101 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2765
Duzo bicia piany o 'pojedynku' amatorow. A moze by tak to zignorowac i podyskutowac o prawdziwych fajterach-na tej gali ich tez nie zabraknie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1914 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36729
Czasami takie pojedynki są mile widziane, byle nie za często (Pudzian) . To tak jakby kibic formuły 1 wybrał się na zawody gokartów . Można się pośmiać, ponabijać z umiejętności obu panów, czy posłuchać napinki przed i po walce.

Zmieniony przez - PanParowka w dniu 2011-08-12 02:02:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221390
Ty PanParówka czy jak ci tam wymień mi proszę chociaż jednego lepszego i bardziej utytułowanego Polskiego ciężkiego kicboxera niż Saleta.Chociaż jedno nazwisko poproszę.Mądralo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Duzo bicia piany o 'pojedynku' amatorow...

Saleta amator

Zmieniony przez - MMA w dniu 2011-08-12 08:27:25
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Thai Fight Extreme 2011 Japan

Następny temat

Kalafior na uchu, złamany nos, chwała ciężko trenującym, a z leszczami na stos! SPAM

WHEY premium