SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Salbutamol- wydolność

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4381

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

25

Waga

86

Wzrost

179

Obwód ramienia

41

Obwód klatki

117

Obwód uda

55

Obwód talii

75

Staż na siłowni

5 lat

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

0 bilans kaloryczny + 2-3 cheat meale w tygodniu

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

0

Cel cyklu

poprawa wydolności w bieganiu

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

14

Stan zdrowia

BDB

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

brak

PPM (podstawowa przemiana materii)

bardzo szybka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 442 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41451
Panowie, potrzebuję porady. Zacząłem brać Salbutamol, gdyż ktoś polecił mi go na poprawę wydolności. Czy ten środek rzeczywiście w tym pomaga?
Biorę go 4 dzień- 1 dzień 4mg w dwóch dawkach= 8mg, 2 dzień 4mg w dwóch dawkach= 8mg, 3 dzień pierwsza dawka 4mg druga 8mg, 4 dzień pierwsza dawka 4mg druga 8mg. Będę brał jeszcze 5 dni 12mg dziennie, następnie przejdę na 16mg dziennie przez tydzień i 20 mg dziennie przez tydzień.
Czy takie dawkowanie jest dobre w celu poprawy wydolności?
Kiedy brać Sally? Teraz biorę 4mg na czczo i resztę około godziny przed treningiem.
Po wzięciu Sally na treningu mam dziwne uczucie bólu w mostku przy głębokim wdechu, czy to w porządku?
Nie mam astmy, ani żadnych problemów ze zdrowiem.
Nie odczuwam żadnych skutków ubocznych po Salbutamolu, oprócz zwiększonego pocenia się.
Sally stosuję w celu poprawy czasu na dystansie 1000m. Mój trening trwa zazwyczaj 35- 50 minut.

Po prostu trzeba chcieć... Robić to z sercem, całym umysłem, całym ciałem zaangażować się w to co się robi i wtedy będą efekty

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1288 Napisanych postów 1267 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32297
Ja na poprawe wydolnosci bralem ventolin on ma salbutamol w sobie po 6 wdechach bylo spoko lek dziala odrazu ale i szybko jego dzialanie spada Nie masz dojscia do wziewnych?

w toku eksperymentu chemicznego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 442 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41451
Już zaopatrzyłem się w Salbutamol WZF 4mg. Czytałem, że wziewka (właśnie Ventolin) działa krótko, a przy tabsach efekt jest dłuższy i mocniejszy, chociaż ja chyba jeszcze tego nie czuję. Może źle biorę. Nie wiem, stąd ten temat.
W pierwszym poście napisałem, że ból w mostku występuje na treningu, ale pojawia się on po wzięciu Sally. Rano wziąłem 4mg i odczuwam ten ból przy wdechu.

Zmieniony przez - Patryk89 w dniu 2014-11-02 10:29:51

Po prostu trzeba chcieć... Robić to z sercem, całym umysłem, całym ciałem zaangażować się w to co się robi i wtedy będą efekty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3619 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41723
Ja teraz jadę 16mg dziennie w dawce dzielonej, może w przyszłym tygodniu wrzucę stopniowo coś więcej, bo bodyload miałem straszny przy jednorazowej dawce 8mg przed treningiem.

Promotor zdrowia z fizjoterapią.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 516 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15177
Ja bralem 2x 8mg, do większej dawki nie doszedłem bo pikawa zaczęła boleć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 442 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41451
Tylko czy braliście Sally w celu poprawy wydolności? Bo mi chodzi tylko o poprawę czasu w bieganiu.

Po prostu trzeba chcieć... Robić to z sercem, całym umysłem, całym ciałem zaangażować się w to co się robi i wtedy będą efekty

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Drugi cykl do oceny

Następny temat

rozpiska cyklu meta deca test

WHEY premium