SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SWG i WPC - polaczenie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1291

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2496
Witam. Zakupilem sobie 4,5kg SWG i 1kg WPC Olimpu. W sumie nie wiem teraz czy sensownie bo wyczytalem, ze zbyt duzo bialka tez nie dobrze i w zwiazku z tym mam pytanie. Otoz z diety dostarczam codziennie 2,2 g bialka na kg, 5 gram wegli na kg i 1,2 tluszczu. Dziennie bede jadl 100g SWG jako dodatek do diety, ktora staram sie zachowywac. To daje 30g bialka dodatkowo, czyli juz 2,6g/kg, a tu jeszcze zostaje WPC. Chcialem brac 40g dziennie, czyli kolejne 30g bialka dodatkowo, a to juz bedzie prawie 3g na kilogram! Z tego wynika moje pytanie, czy moge przez te okolo 1,5 miesiaca przyjmowac takie ilosci bialka, czy nie bedzie to szkodliwe, albo niewydajne/nieekonomiczne?? Licze na wasze sugestie. Dzieki i pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 287 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6756
Dobrze ze sie włączyłeś i powiedziałeś, bo byśmy się jeszcze pocieli z ziperem , to dobrze ze dajesz z diety białko na noc, ale przecież nikt nie jest doskonały, więc gdy czasem zabraknie ci tego białka w diecie to dorzuć go z odżywki
szacunek ziper

-->Motto<-- :)http://www.youtube.com/watch?v=gxvNGy5jUeA&feature=player_embedded 






"Poprostu czwicząc rozrywam te miesnie i one musza rosnąc, nic innego im nie pozostaje ;]"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
a jaki masz cel???

jeśli masa to nie potrzebujesz tyle białka/wręcz jest to niewskazane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
mozesz spróbowac
jesli bedziesz miał jakies niepokojące objawy to obetnij podaz bialka
ale jak dla mnie to 3g to za duzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 846 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21657
jak dla mnie tez

Born to be wild

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
kreciu a cwiczysz naturalnie ??

jak tak to te 3gr na kg to zbyt duzo jesli chodzi o ekonomike :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 287 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6756
wywal troche z diety i białeczko daj na noc

-->Motto<-- :)http://www.youtube.com/watch?v=gxvNGy5jUeA&feature=player_embedded 






"Poprostu czwicząc rozrywam te miesnie i one musza rosnąc, nic innego im nie pozostaje ;]"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
qbsztyk - to żes mu poradził

nie wiem czy wiesz, że odżywka jest UZUPEŁNIENIEM diety a nie jest zastępstwem, więc skoro dostarcza z diety to po co mu odżywka???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 287 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6756
po to , ze na noc raczej posiłku nie zje, chyba sie zgodzisz ze mną??....
tym bardziej, że ma nadwyżkę

Zmieniony przez - qbsztyk w dniu 2005-02-16 15:03:09

-->Motto<-- :)http://www.youtube.com/watch?v=gxvNGy5jUeA&feature=player_embedded 






"Poprostu czwicząc rozrywam te miesnie i one musza rosnąc, nic innego im nie pozostaje ;]"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
no raczej się z Tobą nie zgodzę, ponieważ w diecie na bank ma uwzględniony ostatni posiłek (białkowy) - może to być np. tuna lub biały ser
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 287 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6756
Jak by miał, to białka by nie kupował, na bank...

-->Motto<-- :)http://www.youtube.com/watch?v=gxvNGy5jUeA&feature=player_embedded 






"Poprostu czwicząc rozrywam te miesnie i one musza rosnąc, nic innego im nie pozostaje ;]"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
dobra spoko bo widzę, że na darmo moje gadanie...EOT
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

male pozegnanie!

Następny temat

Gainer / Cholesterol

WHEY premium