SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SVDRM - STERYDY ANABOLICZNE nowej generacji

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14461

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 457 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11801
Generalnie żadne z tych środków które sa powszechnie używane w dopingu nie są bezpieczne. Wit D jest o tyle bardziej niebezpieczna że do końca nie wiemy jak się zachowa nasz organizm przy większych dawkach. Mało o niej wiemy.
Myślę że dawki rzędu 10 000 j.m. można by przetestować.
Albo zapodać takie dawki lub mniejsze rzędu 5 000 z syntetycznym teściem.
Z drugiej strony po co robić na sobie testy skoro są sprawdzone środki..

Ach, ale powiem że temat dosyć ciekawy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29412 Napisanych postów 62856 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902252
fakt zeby poteoretyzowac ciekawy

w rzeczywustosi lepiej wbic 50 mg testa wiecej i nie zawracac sobie glowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Po prostu - czekamy na prawdziwe SVDRM-y.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Od kilku lat trwają poszukiwania selektywnych modulatorów różnych receptorów steroidowych. O SARMA-ach i Ostarine (selektywnych modulatorach receptora androgenowego) pisałem już wcześniej, zaś ostatnio - o selektywnych modulatorach receptora glikokortykosteroidowego (SGRM) - tutaj:

https://www.sfd.pl/KORTYZOL__katabolik_czy_anabolik..._-t612625.html#post6 

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1018 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8025
witam. jakiś czas temu zacząłem eksperyment z witamina D. niestety jak opisalem to na jednej z poprzednich stron musiałem przerwac test z powodu zatrucia pokarmowego.
skończyłem własnie cykl na kreatynie, a ponieważ napisał do mnie claner z pytaniem o wit D postanowiłem podjąć koljny test i postaram się w tym temacie pisać o moich odczuciach podczas stosowania witaminowej terapii :]
planowo suplementacja potrwa 6-8 tyg, na poczatek 10.000 jm dziennie rozbite na 2 dawki.

wczoraj poszła pierwsza porcja, co do odczuc to: w piatek mialem ostatni trening ktory zrobilem na bardzooo wysokiej intensywnosci w niedziele/poniedzialek nie mialem zakwasów a wczoraj przed treningiem odczuwałem takie specyficzne zakwasy, jakby naładowanie(trudno to wyjaśnić) trening poszedł w miare sprawnie chociaż obciążenie dobrałem dość duże.

puki co biorę samą wit d, w ciągu kilku dni powinna wpaść jakaś kasa i dokupię wapń

MYŚLENIE NIE BOLI!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 457 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11801
Jedziesz Mike ;)

Sam mam witaminkę w domu ale na razie kontuzja.
Dopiero 22 lipca mam wizytę u chirurga, tak to sam bym zrobił test.
Będę śledził
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1018 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8025
wczoraj miałem drugi trening na wit d, poszedł lzej niz pierwszy :D, zobaczymy czy bedzie tak dalej, jesli jutro pojdzie rownie dobrze to jestem skłonny przypisać tą zasługę witaminką :D

MYŚLENIE NIE BOLI!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29412 Napisanych postów 62856 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902252
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
placebo to prawdziwy przekonkret

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
Brałem d3 10.000 jm razem z cypionatem 625 ew ,ale jakos synergizmu nie widziałem Na co niby miała wskazywac specyfika tej witaminy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy cykl. Prolongatum.

Następny temat

maly problem/pytanie

WHEY premium