SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

STANABOL Alchemia

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6077

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
E-lite twoja opinia by tłumaczyła że czasem się trafia ktoś zadowolony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
Oooo żółte tabletki. Po pomarańczowych w takim opakowaniu się puchło .

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 565 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23445
Dziala to winko ale stezenie lekk ozanizone tak cos podejrzewam ale wzne ze dziala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 325 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15190
no tak już jestem na 4 tygodniu i muszę powiedzieć że jeśli chodzi o siłę to zrobiła się ze mnie bestia w porównaniu do tego co było. No ale ciężko mi powiedzieć czy to meta czy winstrol spuchnąć nie spuchłem za mocno, ale jednak stawy mnie nie bolą póki co strzelają niby lecz u mnie to normalka. Zobaczę co będzie jak zacznę brać winstrol z atomica

icq:377223037

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tez mialem taki. Moj pierwszy koks 1cm w lapie i bolace stawy:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 325 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15190
Łapa ok. 1 cm ale na skosie robię serie na 120 kg. po 8 powtórzeń przy czym na początku września nie dałem rady setki wziąć 6 razy

icq:377223037

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 749 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4957
ja kuje winko z alchemii puki co stawy napi.... no i spuchlem ale raczej po omce hehe

ZA DAMSKI ... WOLNOSC NAM ZABRALI

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No sila idzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30753
bralem dosc dawno i dzialalo nie wiem jak teraz

Siła jest bogiem, trening nałogiem, rzeźba zabawą a masa podstawą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
"ja kuje winko z alchemii" Jesteś hardcorem

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PANOWIE ROZWIANIE WĄTPILIWOSCI DOT. OMNADRENU

Następny temat

Czy warto kupić

WHEY premium