SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Małe, żółte tabletki (15mg). Co to jest ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11533

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mój brat wczoraj przyniósł do domu sterydy ja sie na tym nie znam bo ja nie ćwicze, ale martwie sie o brata nie chce zeby miał jakieś problemy ze zdrowiem. Chciałbym sie dowiedzieć co to jest mój kolega mi powiedział, że "chyba" jest to metanabol ale nie jest pewny więc moze sie tutaj dowiem nie ma zadnej etykiety. Są to małe żółte tabletki i pisze na nich 15mg. Prosiłbym o odpowiedź bo chce mu to wybić z głowy ale najpierw musze sie o tym czegoś dowiedzieć.
Dziekuje z góry i pozdrawiam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
DRESONATOR VITALMAX TEAM
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1280 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20627
ja bym to wywalił !! niema co ryzykować bo meta to napewno niejest

JESTEM INNY MAMO TATO CZY DOSTANE WMORDE ZA TO

HARDCORE STYLE --> VITALMAX

Serdecznie zapraszamy do sklepu ATLETA!!! [www.atleta.pl] 
Odżywki oraz suplementy VITALMAXA i innych firm w najlepszych cenach!!!

--- VITALMAX TEAM ---

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 428 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7476
nie sadze aby to byl metanabol..moze poprsotu to jest witamina c :)

"życie jest zbyt krótkie aby być malym"
tekst jednego z forum:'Ponadto byłem dość chudy dlatego jadłem codziennie 2 łyżki mleka w proszku.'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1128 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21490
napisz nam cos o bracie ale z tego co piszesz to pewnie sa tabletki stanabolu z british dragona wejdz na strone www.britishdragon.com i tak jest zakladka stanabol tam sa zdjecia i porownaj czy to te .chociaz dziwne jest to ze sa 15mg na pewno 15mg a nie 5 mg ???
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 428 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7476
moim zdaniem to niekoniecznie jest koks tylko moze byc jakies inne lekarstwo lub jakas odzywka bralem kiedys amonokwasy tez wygladaly jak mietek i byly zolte tylko bez nadruku 15 mg

"życie jest zbyt krótkie aby być malym"
tekst jednego z forum:'Ponadto byłem dość chudy dlatego jadłem codziennie 2 łyżki mleka w proszku.'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
spporównałem i to nie są te same na tych co mam wyraźnie pisze 15mg i są okrągłe i troche ciemniejszy ten żółty kolor mają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 985 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8743
tak to jest jak sie kupuje towar w ciemno

You Can Run, But You'll Just Die Tired!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
a moze spytasz brata ?



------------------------------

Zamiast dać mi soga kliknij w pajacyka http://www.pajacyk.pl 
"Moderator w dziale Trening"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3704 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23096
Piesze 15mg i nic wiecej ?

.:: Czlonek mafia.suple.hardcor.pl ::.
Doradca w dziele suplementacja.

"Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, aż znajduje się taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to robi."
A.A. ;)

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
BTW - 'Jest napisane' ;))

Idź z tym do jakiegoś lekarza, powinien pomóc. To może być wszystko.

e-lite
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pisze tylko 15 mg pytałem sie brata.. on mówi ze to jest jakiś rodzaj metki ale jakoś mi sie w to nie chce wierzyć może po prostu mi nie chce powiedzieć bo to jest jakiś syf
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
oj chyba sie nie dowiem co to jest .. no cóż trudno bede musiał sie poradzić kogoś innego
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie natury dopingowej :)

Następny temat

wino + prima

WHEY premium