SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPRAWDZ CZY TO CIEBIE DOTYCZY

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6886

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1109
witam zalorzylem ten temat poniewaz wszystcy sie pytaja o to jak stac sie lepszym i jak trenowac....itp ale nie znalazlem takiego tematu na temat mojego problemu a moj problem jest taki ze mam czesto od ciski na stopach i to perfidne(duze i wypelnione krwia...) co bywa bardzo bolesne i dokluczliwe co mi przeszkadza w treningu ;(


DLATEGO MOJE PYTANIE PRZMI JAK SOBIE RADZICIE S TAKIM PROBLEME I CO WAM POMAGA BO JA MAM JUZ JAKIES DOSWIACZENIE ALE I TAK NIC Z NIEGO NIE WYNIKA....;P
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 717 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12479
iść do chirurga niech wyczyści :) a jak siębedzie odnawiałt odać sobie spokój - widać tak musisz mieć bo taka Twoja uroda :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2300 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5377
a co trenujesz?
i czy w butach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 6323 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19141
odciski same schodzą po jakimś czasie, ale ja jak mam np. na rękach to poprostu je zrywam niepolecam tego nikomu, ale ja jestem ryzykantem i lubie takie rzeczy lol hehe

Pozdro

http://www.sfd.pl/temat279968  - Wejdź i przyznaj SOG'a

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3950
Zaloz inne buty, moze masz zaciasne? Jak nie to kup sobie wkladki jakies.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 724 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16463
Pewnie trenujesz bez butów, na gołym parkiecie. Jak będziesz regularnie ćwiczył to skóra sie przyzwyczaji i bedzie ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 610 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10639
Przez siedem lat treningów bez przerwy miałem dokładnie takie duże odciski wypełnione krwią...stopy się nie przyzwyczaiły.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 721 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5610
Normalnie błękitna krew Dać ziarnko grochu pod furę pierzyn i tak poczują... Oczywiście to żarty.

Co do stóp. Skro tak się dzieje to można np:
- Jest coś takiego jak balsamy do stóp. Nawilżają skórę i powodują, że jest bardziej elastyczna.
- Ćwicz np. w baletkach (A jeżeli tego nie przetrawisz, to w halówkach, ale nie za bardzo wtedy będziesz mógł ćwiczyć z poartnerem). A na boso tylko np. na zawodach.

hehe, ja też zawsze zrywałam odciski ale teraz mi się już nie robią.

śmierć w oczach
>>> LIVING ON THE EDGE <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 434 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2418
Znam ten ból, mi się w dalszym ciągu czasem robią ale już nie takie bolesne. Lepiej ich nie zrywać, chociaż ja zrywam ale tak jak napisała _Villemo_ smaruj róznymi kremami specjalnie do stóp przeznaczonych i sobie zakładaj, na ten czas jak się goją różne opaski na stopy, albo zawiązuj mocno bandaż (przyklejanie plastrów nic nie daje, bo po 15 minutach treningu się odklejają), żeby móc normalnie ćwiczyć i nie zdzierać ich jeszcze bardziej. Ja propnuję jeszcze, używać pumeksu, ale nie na odciski tylko cały czas na stopy, żeby nie było takiego stwardniałego naskórka bo z takich się najłatwiej robią te bąble i odciski

"...lepiej byś był mistrzem, nie wystarczy biegać szybko.. tutaj MUSISZ biec najszybciej!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1109
sorry ze nie wyrazilem sie wyraznie !!; trenuje Muay thai(czyli na bosaka) wiec nie mam nawed jak sie oszczendzac a lecenie takie jest dlugo trfale!! i dlatego sie pytam jak wy sobie radzicie w takich przypatkach.....!??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 345 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5724
mam to samo ;/

najlepsza chwila poranka - kreska koksu do sniadanka !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 6323 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19141
pozrywaj, trochę poszczypie i przestanie

Pozdro

http://www.sfd.pl/temat279968  - Wejdź i przyznaj SOG'a

*** Mafia Ślązaqf ***

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Strategia walki karate cz.2 %-)

Następny temat

Wypadki śmiertelne na skutek duszeń - wyniki badań obalają mity.

WHEY premium