SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SOMATROPINA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 24086

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7916
Na samym początku miałem takie mysli żeby sobie to zapodac ale jak usłyszałem kilka opinii o tym to stwierdziłaem że to nie dla mnie. Ja nigdy nawet metki nie brałem a najmocniejszy towar jaki zarzuciłem to monohydrat kreatyny i tak nie bardo mi pauje ładowanie hormonu i dodatków na pierwszy cykl. Dzięki chłopaki za wasze opinie bo napewno przekarze je osobie której sprzedam ten wynalazek. Wogule to nieżle sie rozwinał ten pościk co bardzo mnie cieszy bo może przyda sie komus w przyszłosci
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3152 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12195
Wiec juz nic nie bede dopisywal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115
chciałbym was tylko ostrzec przed h.wzrostu, mam znajomego który sprzedaje psi hormon wzrostu jako ludzki, paranoja,podobno ma znajomego hycla w ciapkowie i ten mu strzykawa pobiera h.wzrostu z martwych ubitych psów, a koles to sprzedaje w ładnych opakowaniach jako ludzki syntetyk!!w zyciu bym tego nie tknął, ludzie takie wały z tym robia że zygac sie chce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2628 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 28758
baba, chyba za bardzo kolegom wierzysz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
baba nie rob smiecia z powaznego tematu.
pozdr
mc

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wszystko jest mozliwe
Ja np widze ciagle biale myszki i pobieram im hormon tylko ciagle strzykawka pusta...nie wiem czemu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
ELite może i hcg jest niedocenione ale przy wysokich dawkach może zrobić duże kuku a przy niskich wiele nie zdziałasz, przydałoby się kilka królików doświadczalnych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
swego czasu wlasnie na hcg przy w miarel lightowych kuracjach rzeczywiscie mialwm najlepsze wyniki silowqe, zatem to o czym pisze elite jest jak najbardziej zgodne z prawda.
zawsze na hcg mialem poprawe nastroju jak tez szybki powrot jader do normalnej wielkosci.
poza tym jak zauwazyliscie nawet po lekkich cyklach na odblokowanie polecam najpiwerw hcg.
pozdr
mc

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
I właśnie tak zrobiłem wczoraj był ostatni szot HCG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3032 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 123315
Na hcg najlepszy jest sex
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Thermal Pro po Mejzitang

Następny temat

met+win

WHEY premium