SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SKUTKI BRANIA ODZYWEK

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7593

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 810 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5882
Jak widze takie posty to mi sie wszystkie wnętrzności z brechty przewracają ...

Fotograf, fotoreporter - potrzebujesz PROFESJONALNEGO fotografa??? - [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 329
Qart odpusc sobie.Wiem co to sa odzywki,suplementy itp.bo juz zjadlo sie troszeczke tego gowna i nie wcinaj sie w rodzine Nie umiesz napisac czegos bardziej inteligentnego i na temat?Pisze tylko to co on mi powiedzial i to jest autentyczne a czy bral cos innego?Tego juz nie powiem.O odzywkach moge ci cos napisac,wiesz co to jest hiperwitaminoza(mam nadzieje ze wiesz).Wiesz co powoduje nadmierne spozywanie bialek(jestes specjalista,pewnie wiesz,jak nie poczytaj sobie-patrzysz chyba tylko z punktu widzenia kolegow z silowni-a tak na marginesie,co za d**** napisze ci na suplemencie czy na odzywce jakie skutki wywoluje nadmiar bialka lub 400% dziennego zapotrzebowania na jakas witamine-tylko taki ktory nie chce jej sprzedac,a sa tacy heheheh?Kolejny przyklad kreatyna co robi?Nawadnia miesnie stymuluje ich wzrost a serce?czym jest,miesniem-odpowiedz nasowa sie sama...Nie mam zamiaru zniechecac kogokolwiek i klocic sie z wami tylko pisze to z innego punktu widzenia.Nie mowie zeby nie brac tylko zeby brac:)ale z umiarem a nie od stycznia do listopada z grudniowa przerwa.POZDRO

Siegaj tam gdzie wzrok nie siega łam czego rozum nie łamie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Bulinek zabiłeś mnie swoja wypowiedzią
Wszystko z umiarem panowie..o hipoerwitaminozę bym się nie martwil,odnosnie białek-ja spożywam około 160-200 gram dziennie z przewaga ku tej niższej liczbie.I więcej nie mam zamiaru z wiadomych dla mnie względów.Panowie,dieta kulturysty zdrową nie jest.
Pozdro.
ps.kreatyna i serce-nie widziałem wyników badan świadczacych o jej złym wpływie na serce.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 329
dzieki mietki-przynajmniej jeden cos na temat i z rozumen POZDRO.

Siegaj tam gdzie wzrok nie siega łam czego rozum nie łamie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15058
W którymś starym Muscle przytaczali nawet wyniki badań że ma pozytywny wpływ na serce ale wiadomo w Muscle co rok co innego piszą na ten sam temat...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
kaizz wiem "z czym sie wiaze" spozywanie duzych ilosci białka
a Ty poczytaj z czym sie wiaze spozywanie duzych ilosci tłuszczy czy np. soli co charakteryzuje przecietnego polaka i nie tylko polaka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 899 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6843
To chlopaki moze mnie uswiadomiecie jakie sa dodatkowe skutki brania gainerow oprocz takich jak szybsze rosniecie wlosow bo o tym to wiem

--- If you are a feyenoord fan, surrender or you die -- AJAX AMSTERDAM NA ZAWSZE ---
------ Założyciel mafii Strong Man i zastęca szefa mafii ------
[][]----[][] STRONG MAN [][]----[][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 846 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7861
HEHE a ja słyszałem , że od odżywek szybciej się starzeje i można wyłysieć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 626 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21451
Z czym się wiążebardzo wysokie spożycie białek i jaka jest granica ? I czy dieta kulturystyczna jest nie zdrowa tylko ze zwględy wysokiej podaży białka ?

Beż bólu nie ma przyrostów ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 899 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6843
Zakar masz jakies zle informacje
Przylaczam sie do pytan wyzej niche ktos jak moze napisze pare rzeczy o tym.

--- If you are a feyenoord fan, surrender or you die -- AJAX AMSTERDAM NA ZAWSZE ---
------ Założyciel mafii Strong Man i zastęca szefa mafii ------
[][]----[][] STRONG MAN [][]----[][]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WPC Treca-różnica w smaku! Pomocy.

Następny temat

URODZINY BULMASTIFA

WHEY premium