SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SKOŚNE BRZUCHA!!!!!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1236

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 59 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 483
mam małe pytank!slyszalem,ze trenowanie skosnych miesni brzucha(nawet z duza iloscia powtorzen) poszerza talie.jedni mowia i pisza,ze rzeczywiscie tak jest ,a inni ze jest zupelnie odwrotnie!!!jak to jest w rzeczywistosci?

Narazka

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Poszerza, ale bez przesady.
Na pewno pozwalaja zakryc niektorym wciecie w talii.

Zmieniony przez - saib__ w dniu 2004-09-26 19:03:29

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 59 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 483
ja jestem genetycznie szeroki w talii,wiec lepiej je sobie darowac?robie 4serie w tygodniu po 40powt. na kazda strone.a co sadzisz o skretach z gryfem na karku(bez obciazenia)?

Narazka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
jesli z gryfem to nie za ciezkim.
ja polecam spiecia skosne, albo wznosy nog na boki.

odradzam natomiast sklonow bocznych ze sztangielami. [zalezy od liczby powtrzen/ciezaru]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
w ogole jezeli nie robiles skretow tulowia z gryfem to zacznij najlepiej najpierw od kija - oczywiscie jezeli twoim priorytetem jest zdobycie charakterystycznych wciec....

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 59 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 483
chodzi mi o to zebym mial wciecie w talii,nie chce powiekszac skosnych tylko je wysmuklic.skrety kiedys robilem ze sztanga(40kg),ale to jak bylem lekkoatleta(oszczepnikiem).teraz myslalem zeby robic z samym gryfem 10kg(np.na zakonczenie treningu brzucha 1sx5min skretow).do tej pory robie skrety nogami na boki 2s po 100powtorzen.co o tym myslicie?

Narazka

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

masa + siła trening

Następny temat

Zmiana ćwiczeń co trening

WHEY premium