SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SIŁA KLATY

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1201

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 201 Wiek 51 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3581
prosze napiszcie mi program na siłe klaty .tylko nie piszcie zebym se poszukał......... dzieki pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1439 Wiek 70 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7349
Jak długo już ćwiczysz, jakim programem ćwiczyłeś do tej pory,ile masz lat itd. Napisz coś o sobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 201 Wiek 51 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3581
mam 32 lata cwiczyłem około 10 lat , cwiczyłem tylko na mase ew. wytrzymałosc i rzezbe. nigdy na siłe a chciałbym miec wiecej.teraz nie cwicze juz około 2 lat. wyciskam 140 kg . chciałbym zwiekszyc siłe.pozdrooo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1439 Wiek 70 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7349
Narazie nie wchodź na maksymalne obciążenia i pomału przyzwyczajaj stawy i mięśnie do zwiększonych obciążeń przez 5 treningów. Zacznij od doboru ciężaru na 7 ruchów w pierwszej serii i tym samym ciężarem zrób jeszcze 3 serie.Na następnym treningu zwiększasz tak ciężar aby w pierwszej serii zrobić 6 ruchów itd. Na 5 treningu ćwiczysz już ciężarem na około 3 ruchy w serii pierwszej i podchodzisz do niego jeszcze trzy razy wykonując maksymalną liczbę powtórzeń. Przez następne pięć treningów robisz dokładnie to samo, za każdym razem szukając ciężaru na trzy powtórzenia w pierwszej serii, a na 11 treningu sprawdzian. U mnie to zawsze działa.Nie trenuj klatki częściej niż co 72 godziny. Po sprawdzianie zrób jeden tydzień treningu zachowawczego. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 201 Wiek 51 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3581
DZIĘKUJĘ POZDRÓWKO..............
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 378 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3571
Sprobuj programu treningowego HIT ! Tyle ze tam ogolnie wzmocnisz swoje cialo!

Let the party started!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny

Następny temat

spalanie tłuszczu areoby rzeźba ..pomocy

WHEY premium