SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SHAKER BLACK LABEL firmy Olimp zepsuł się po 3 dniach

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1149

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3
Witam,
do napisania skłonił mnie pewien problem jaki mam z produktem firmy Olimp. Chodzi o Shaker Black Label Shaker Black Label którego stałem się szczęśliwym posiadaczem kilka dni temu. Shaker zakupiłem skuszony ciekawą konstrukcją i bardzo dobrymi opiniami w jednym ze sklepów internetowych.
I tu się pojawia problem: otóż po 3 dniach użytkowania (w praktyce po kilku zamknięciach) klips zamykający po prostu się połamał... Czy ktoś mógłby mi doradzić co w takiej sprawie powinienem zrobić? Czy istnieje jakakolwiek szansa na reklamację, skoro nie posiadam już paragonu?
Po prostu zastanawiam się czy jest sens może kupić inny shaker i przełożyć wieczko, czy jakoś próbować to kleić, jednym słowem coś kombinować czy po prostu jest to jakiś wadliwy shaker i lepiej dać sobie spokój?

Z góry dziękuję za porady.







Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1295 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24734
Płaciłeś kartą ? Do uznania reklamacji nie potrzeba paragonu a dowód zakupu w danym sklepie. To może być wyciąg z konta jak płaciłeś przelewem , ew potwierdzenie złożenie zamówienia na stronie sklepu , itp..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
przyznam sie szczerze ze uzywam ten 'krotszy' od dawna zero problemow - cos wyjatkowego pecha miales ...

podaj wiecej szczegolow gdzie kupowales i jak placiles
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4946 Wiek 6 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42640
edit.
jasamek

Prześlij zdjęcia na sklep@olimp-labs.com i opis całej sytuacji, z danymi sklepu w którym dokonałeś zakupu i swoimi danymi.



Zmieniony przez - NUTRIFARM w dniu 2014-08-13 11:54:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
zapewne slowa tyczyly -

jasamek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3
Hej,
dziękuję za rady. Sytuacja się wyjaśniła, więc opiszę co i jak jakby ktoś miał podobny problem.

Otóż, te Shakery są produkowane przez firmę SmartShake, a Olimp je tylko branduje swoim logo, czyli jest właściwie tylko ich dystrybutorem na Polskę. W takim razie napisałem po angielsku maila na adres kontaktowy firmy SmartShake, załączyłem zdjęcia i w 3 zdaniach napisałem w czym rzecz.

Następnego dnia dostałem odpowiedź. Okazuje się, że problem jest im znany i rzeczywiście mieli duży problem z tymi zamknięciami. Mieli, bo od 1,5 roku produkują nowe, zmodyfikowane zamknięcia. Niestety, shakery Olimpu są jeszcze wyposażone w zamknięcia starego typu. W mailu zostałem poproszony o adres i dzisiaj wyjąłem ze skrzynki paczkę z nowym zamknięciem:) Paragon ani nawet informacje gdzie i kiedy kupiłem produkt nie byla potrzebna.

Gdyby ktoś miał poodbny problem to warto opisac sprawe na [email protected]
Niestety, ale przy okazji wychodzi na to, że zakup tego shake od Olimpu to trochę loteria...

Zmieniony przez - jasamek w dniu 2014-08-19 16:54:29
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pasy do martwego ciągu firmy olimp ?

Następny temat

Jeff Long, IFBB Pro Bodybuilder - Olimp Team - sesja zdjęciowa dla Olimp

WHEY premium