SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD na nasza klasa.pl?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10309

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1078 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14535
Kolego spójrz na datę rejestracji i zastanów się kto miał pierwszy taki avatar albo spytaj kogoś na forum. pozdrawiam

Pozdrawiam MIC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2164 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26899
mlody jest to nie wie ze nie ładnie miec tego samego avka..lepiej zmien go..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 327 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9447
wg mnie NK poczatkowo było swietna stronka, mozna było znaleść qumpli ze starych szkól, i zobaczyć jak sie zmienili poprzez zdjecie, i dostac kontak, gg kom, ale teraz jak dosteje wiedomość, zapros mnie bo do (przykładowo) 20 kwietnia musze niec 20 000 znajomych to juz jest żenada, przestałem odwiedzać ten serwis
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 217 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4723
heh głupota ale www.sfd.pl mogli by załozyc konto co wy na to to by była tez promocja dla naszego forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 649 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18020
głupota to powinno byc twoje drugie imie

wiesz jaka dzis jest data? jak tak to sprawdz date tematu ktory odswiezyles...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 217 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4723
alez ty modry a po **** robic nowe jak juz jest to oswiezyłęm kazdy sie dziwi nie to nie to chwdp a nawet juz ktos załozy konto

Zmieniony przez - konrado9 w dniu 2008-07-10 20:28:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 649 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18020
rzeczywiscie "mondry" musze byc.. eh pożal sie Boże.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 217 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4723
heh szybko pisałem i do tego ..cya
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 235 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9848
szybko pisałem

w nieskończoność.do znudzenia.chcę:
idé!dée fixe ..e f.!ixe, idé!e ffix.xe, .xe, xe, e, idée ! idé!!e fixe ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4580 Napisanych postów 49015 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522729
1 literówka a ile radości
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

perełki z allegro

Następny temat

Kalkulator spalania tłuszczu?

WHEY premium