SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD - PURE BCAA

temat działu:

SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 48720

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 55930
z tego co pamiętam to nie ma żadnego wieczka papierowego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3543 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 65096
W ogóle dziwna konsystencja jak na bcaa, coś jak proch białka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37
smak cytrynowy znośny
rozpuszczalność bardzo dobra
bardzo dobre bcaa jak za tą kasę
polecam!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 203 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5782
ile to 10g ? mała łyżeczka ? nie mam wagi kuchennej ;/


a banan znośny :) zapach jak "vibovit" dla dzieci :D

Zmieniony przez - Cytrian w dniu 2011-07-11 14:06:37

Jestem młody, mam prawo popełniać błędy, nie mam prawa żyć w smutku.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14012
Pitbull, chodziło mi tylko o smak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12077 Napisanych postów 160535 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234798
bardzo dobre bcaa, cena przystepna, smak orzezwiajacy, nie przeszkadza w piciu.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1879
Jak to bierzecie po treningu tak jak napisane czy jednak przed treningiem i po ?

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2132 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23447
najlepsza opcja przed i w trakcie. Dzisiaj dotarla paka z bcaa i odczuciami podziele sie w czwartek

"Robiac byle co, stajesz sie byle kim"

Moj dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/_GET_BIG_OR_DIE_TRYIN_by_zinko-t918364.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45
Moje pierwsze BCAA i nie mam porównania z innymi jeżeli chodzi o smak, ale jest ok, zalatuje chemią i jak ktoś już powiedział, coś jak gripex czy inny fervex :)
Rozpuszczalność świetna, podobnie jak cena.

"shapeless like water"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2132 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23447
piszecie ze rozpuszczalnosc swietna... a ja wywalam rozpuszczalnosc jest tragiczna. W porownaniu do bcaa xtra zostaje 2x wiecej piany ktora za cholere nie chce sie rozpuscic. Smak jak dla mnie ok, jak wspomnieliscie troche zalatuje chemia.

Ogolnie rzecz biorac cena/jakosc bardzo dobrze. Tylko z ta piana cos by sie przydalo zrobic

"Robiac byle co, stajesz sie byle kim"

Moj dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/_GET_BIG_OR_DIE_TRYIN_by_zinko-t918364.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SFD - 100% Pure Power

Następny temat

SFD - Pure Creatine

WHEY premium