SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD BA jak odmierzac

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2532

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 159 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1831
Witam. Mam pytanie, dla niektorych moze sie wydac glupie no ale coz :P podobno nie ma glupich pytan tylko glupie odpowiedzi. A wiec, Panowie i Panie. Zakupilem Beta alanine firmy SFD. nie w kapsulkach, lecz prosze i tutaj rodzi sie moje pytanie. Mam przyjmowac 4 gr dziennie. Jak odmierzac te 4 g? bo codziennie na wadze to troche lipa. Mam miarke od Nitrobolonu ktora odmierzala 5 g nitroblolonu, czy bedzie to tyle samo w przypadku BA? Czekam na pomysly jak sobie z tmy poradzic. Thanks i pozdrawiam! ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 214 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21122
2 łyżeczki od herbaty to ok.4-5G
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1158 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24435
chyba 1 łyżeczka to 5 g płaska
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
i to dosc znacznie plaska

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 159 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1831
jedna miarka nitrobolonu ktora daje 5 g nitro dala mi 5 g BA :P (wg mojej wagi) ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
Mozesz przyjmowac 5 g tez bedzie ok bo bedziesz wiedzial dokladnie ile bierzesz. A z lyzeczka to wezmiesz zbyt plaska to bedzie mniej niz 4 g wezmiesz bardziej plaska to wyjdzie 6 g i tak nigdy nie wiadomo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3754 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49667
Raz dziennie jak bedziesz wazyc ba to duzo nie stracisz czasu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
Ale pozniej przy przesypywaniu z wagi troche sie rozsypie zawsze i juz jest o 10 mg mniej !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 159 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1831
hahaha :D BEZ WYCIA KURDE :D bede miarka od TRECowskich "koksow" sypal i bedzie git :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
Tylko nie taka od bialka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 159 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1831
Hahahahaha xd taka od bialka to bym na dwa razy pudelko BA odmierzyl xd

Zmieniony przez - jepet95 w dniu 2013-05-09 01:01:33
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dawka ?

Następny temat

Zielona herbata

WHEY premium