SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odzywki z sfd.pl jak zamowic

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1622

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
siema, chodzi mi o to ze potrzebuje zamowic odzywki z sfd.pl i jest taka sprawa ze obecnie u mnie w dommu nie ma nikogo zeby odebrac paczke i co moge zrobic? kolega zaden nie chce sie podjac odbioru paczki bo chce za pobraniem a ze zamawiam za duza sume pieniedzy stad ta niechec. mozna sie jakos umowic z kurierem zeby na miescie odebrac danej godzinie albo zeby paczka gdzies na mnie czekala?dodam ze w mojej miejscowosci nie ma punktu kuriera gls. ;/
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
A to może podaj adres do roboty? Mi kiedyś tak przynosili, ale musisz przy zamawianiu poinformować o tym że adres przesyłki nie będzie taki sam jak zamieszkania i tyle, jak byś miał takie życzenie to nawet do toi toia na centralnym mają obowiązek dostarczyć.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czyli jakbym zamowil w sklepie sfd jutro to moge napisac zeby mi przyniesli ta paczke we wtorek o 15 pod apteke np.? a i jak jutro zamowie to na kiedy moge sie umawiac zeby odebrac od razu na zas sie pytam:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Źle mnie zrozumiałeś miejsce ustalasz Ty, ale jak z godziną to nie mam pojęcia, w końcu oni też nie mają tylko tej jednej przesyłki nie...

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
eh czyli jakbym zamowil do toi toia to musialbym caly dzien czekac ;p niefajnie nie mam pomyslu jak to odebrac. nie chodze do pracy chodze do liceum, mysle ze jak do klasy zapuka koles z paczka pani mnie rozj**ie :DDD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
poproś o usługę POSTE RESANTE
wtedy paczka przychodzi na pocztę bez awizo !
a ty odbierasz paczkę z poczty kiedy masz czas

ja tak zawsze robię

Zmieniony przez - DJ100 w dniu 2009-12-12 23:38:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 7150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84652
zamów normalnie do domu

kurier będzie do Ciebie dzwonił, to zapyta się czy jesteś w domu itp

jak Cie nie będzie, to powiesz żeby przyjechał wtedy kiedy będziesz

ew na następny dzień się z nim umówisz

DJ100

mówimy o glsie

Zmieniony przez - eNd_ w dniu 2009-12-12 23:48:23

"Chęci i cierpliwość to wielbłądy, które mogą
Cię przewieźć przez każdą pustynię"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chodzi tez o to ze dostalem kase od starszych powiedzialem ze mam dziure w tlumiku i opony zimowki czas kupic dali mi kase a ja co , teraz odzywki za to zamowie?niebrdzo i tak kombinuje ale nie wiem jak to zrobic nadal..;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 7150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84652
haha aleś wymyślił

to co, będziesz chował te odżywki przed rodzicami?

"Chęci i cierpliwość to wielbłądy, które mogą
Cię przewieźć przez każdą pustynię"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wzialbym paczke z poczty z poste resante ale to jest tak ze im wiecej zaplace za odzywki tym taniej wysylka glsem a im wiecej zaplace za odzywki tym wiecej za paczke z poczty wiec mi sie nie kalkuluje .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie, ja mam puste paczki po odzywkach i powiem ze to z poprzedniego cyklu mi zostalo chodzi o tozeby tylko nie odebrali tej paczki bo beda podejrzenia co to;) a jak otworze to juz wogole
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomóżcie rozpisać co i jak

Następny temat

Mutant Mass+ Bcaa?

WHEY premium