SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD ŁÓDŹ - najlepsze suplementy, odżywki i żywność dietetyczna w Łodzi

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 56354

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958548
kabo9
To generalnie żurawina, rodzynki i daktyle jakby były powtórzone w mlecznej to byłoby spoko. Jak coś innego nowego wpadnie w mlecznej to też będzie do rozważenia. Żonę mam wybredną - białej i gorzkiej nie je w ogóle, ciemną niechętnie a najchętniej wcina migdały SFD w mlecznej i ... mleczną milkę z całymi orzechami . Kawę to pije od czasu do czasu i to tylko berbeluchę (w tłumaczniu: cappucino i inne na mleku) więc ziarna kawy w mlecznej też nie podpasowały mimo że w mlecznej .
No ale wiadomo co osoba to inny gust .


Mam dobre wieści, może nie w 100% ale pojawi się niedługo 5 nowych wariantów przekąsek z serii NUTLOVE whole nuts, jeden całkowicie w mlecznej czekoladzie, jeden w mixie czekolad (w tym milk) oraz nowe zupełnie warianty, np. biała z kokosem. Więcej info już niebawem, pewnie gdzies w 2 tygodniu maja premiera.

Z nowości ostatnich energy balance, jako uzupełnienie good tripa i brain focusa.
Salsa mexicana dip, bez cukru i tłuszczu - podobno bardzo fajny, lekko ostrawy smak.
Kolagen rybi, niebawem lecytyna oraz powrót sosów z serii f***ing delicious, gdzie nowe smaki na pewno zadowolą spore grono osób.







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14681 Napisanych postów 53207 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400784
Ten dip mnie interesuje
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33178 Napisanych postów 23266 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278284
Dip wleci na testy obowiązkowo jednak od jakiegos czasu jak robie zamówienia to nie widze w sklepie najlepszych i najbaerdziej wypasionych sosów :D fcking delicious .:( Juz ich nie bedzie ?? czy to tylko chwilowe braki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2598 Napisanych postów 5129 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78466
Myślałem, że też tylko ja mam taki smutek przy zakupach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
monkey22
Dip wleci na testy obowiązkowo jednak od jakiegos czasu jak robie zamówienia to nie widze w sklepie najlepszych i najbaerdziej wypasionych sosów :D fcking delicious .:( Juz ich nie bedzie ?? czy to tylko chwilowe braki

ja nie mogę się doczekać powrotu keczuposa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10670 Napisanych postów 30012 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609970
biała z kokosem tego samku nie chciałem żeby był

salsa bardzo spoko i dobre makro :D

ja nowe sosy miałem okazje próbowac i jest na co czekać ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10670 Napisanych postów 30012 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609970
monkey22
Dip wleci na testy obowiązkowo jednak od jakiegos czasu jak robie zamówienia to nie widze w sklepie najlepszych i najbaerdziej wypasionych sosów :D fcking delicious .:( Juz ich nie bedzie ?? czy to tylko chwilowe braki


sosy niedługo wrócą i będzie do tego 5 nowych smaków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958548
monkey22
Dip wleci na testy obowiązkowo jednak od jakiegos czasu jak robie zamówienia to nie widze w sklepie najlepszych i najbaerdziej wypasionych sosów :D fcking delicious .:( Juz ich nie bedzie ?? czy to tylko chwilowe braki


Sosy, jak już Marian napisał - pojawią się na nowo, zarówno poprzednie 5 smaków + 5 nowych.
Próbowałem też nowe smaki i są mega dobre, będą to hity i na pewno nasze najsmaczniejsze sosy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33178 Napisanych postów 23266 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278284
Super, dzięki za info bo smak i konsystencja biła na głowe stare sosy więc must have te nowe, będę obserwował :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12101 Napisanych postów 160562 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234945
Dla mnie pychota

2

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Innovative Laboratories Hellfire 90 caps - DMAA WERSJA

Następny temat

BCAA + KREATYNA + WHEY PROTEIN

WHEY premium