SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SAA a picie alkoholu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8269

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1043
ja od czasu cyklu nie ruszyłem jak na razie żadnego alk

Niektórzy nigdy cie nie zrozumieją , ale to innych problem bo nie robię tego dla nikogo tylko dla siebie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575919
I bdb.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1192
Wiem po sobie... picie na odbloku- to tak jakby kliknąć opcje "minimalizuj", picie na cyklu z mocnymi oralami- też strzał w chuya, przynajmniej dla mnie.
Ale teraz myśle o wydanej kasie, czasie i energii zostawionej na sali i już mnie nie ciągnie... cały miesiąc ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a zaś tak tragicznnie nie ma nawet jak na odbloku raz na 2 tygodnie sie strzeli przy piątkowym grillu 2-3 piwka z dobrym żarciem to nie ma źle :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Na 1 cyklu 3 lata temu (meta enan 10tyg) na samej mecie przez 5tyg nayebalem sie 7 czy 8 razy, z czego 2-3 razy do zgona. Przyrosty spoko, ale nie polecam takich praktyk.

Obecnie skonczyl mi sie ten okres ze co weekend musze sie napic, bo wyjscie bez piwa chociaz to stracony weekend. Teraz pije raz na 3-4tyg ale to juz tak ostrzej zeby sie dobrze zayebac, czasem jakas "dyskotekowa uzywka" do tego dochodzi jak jest okazja, a tak to zero alko/innych uzywek.

Ogolnie lepiej sie opic na cyklu niz po cyklu, byle nie za czesto. Mysle ze nawet na oralach jak sie wypije raz w tyg 2-4 piwa to nic sie nie dzieje. Byle nie czesciej i nie wiecej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 533 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29188
Wiadomo ze jak masz ochote to pijesz ale jednoczesnie liczysz sie z tym ze forma bedzie gorsza, i w tym momencie wielu decyduje sie nie pic. Moim zdaniem to nie alko jest najgorsze ale ominiecie posilkow na nastepny dzien, przynajmniej ja tam mam szczegolnie jak dojdzie jeszcze cos do nosa to na nastepny dzien nic nie jem nie pije i schodzi ta woda z miesni. Jak ktos je i funkcjonuje normalnie a znam takich to czemu nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 684 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 52789
nie wiem czy zauważyliście ale thc pod koniec zakrapianej imprezy niweluje bardzo mocno skutki dnia następnego. Nie mam pojęcia na czym polega mechanizm ale nie jeden potwierdzi.

Jedyny sport na całe życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2267 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22106
hehehe ja nie potwierdzam

Only For Champions , Wroclaw / Den Haag
NASM Personal Trainer 01-05-10
FMS Expert 06-12-11

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 789
u mnie 2 -3 piwka = zgon mam mega slaby baniak moze to i lpeiej ekonomika hehe ale wole nie pic wcale 2-3 godziny dobrej zabawy pozniej zjazd a dzien nastepny masakra tydzien czasu dochodze do siebie po jakims melo stawy nawalaja sily brak tragedy

jestem słaby :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Wszystko kwestia skali.Można się napić dla humoru,nie zatruć się,dbać o nawodnienie i właściwe posiłki,a można schlać się jak świnia,nie jeść i nie pić przez kilkanaście godzin i wtedy z całą pewnością odbije się to na zdrowiu i efektach.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odblok po prop+wins tabletki

Następny temat

t3 - 2 dni on 2 dni off czy stała ?

WHEY premium