SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

S I Ł O M A S O R Z E Ż B A

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 15551

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Wiek 71 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3579
Przepraszam, zbyt szybko chciałem napisać, ale miało być: "zdziwisz się może"

jeśli coś robisz, rób dobrze..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nowy58
Właśnie, ciężkie FBW daje takie wrażenie, nawet też efekty nie są złe, na pewno rośnie siła, przynajmniej u mnie tak jest.


też mam pozytywne wrażenia po fbw ,moj organizm fajnie reaguje ,jednego czego mi brak to tej pompy mięsniowej odczuwalnej w pojedynczych miesniach przy splicie
pytałem A.Kołodziejczyka co sądzi o fbw -napisał ,ze to jest ogolnorozwojowka raczej,troche mnie to zmartwiło

jak na razie trenuje dalej

,robie klatke ,barki ,plecy ,biceps ,triceps jednego dnia ,a drugiego nogi,potem dzien przerwy i od nowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Wiek 71 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3579
A gdybyś biceps i triceps "zdjął z pleców" a dołożył do nóg? Byłoby bardziej równomiernie rozłożone obciążenie, bo jednak klatka, plecy,barki, biceps z tricepsem, to jednak wg mnie, jest za dużo, zbyt duża intensywność, jak również objętość.

jeśli coś robisz, rób dobrze..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nowy58
A gdybyś biceps i triceps "zdjął z pleców" a dołożył do nóg? Byłoby bardziej równomiernie rozłożone obciążenie, bo jednak klatka, plecy,barki, biceps z tricepsem, to jednak wg mnie, jest za dużo, zbyt duża intensywność, jak również objętość.


Tak....do bardzo dobry pomysł ,spróbuję tego,dzięki temu mogłbym robic po 2 cwiczenia na klatke ,barki ,plecy i troche brakowało mi lepszego przypakowania bicka i tricka
wzorowałem sie na treningu na masę wg. Charlesa Glassa -dlatego tak robiłem
na pewno spróbuję, może wrażenia opiszę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12132 Napisanych postów 30542 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131013
Opisz też doznania po tych wrażeniach! Pamiętaj aby wrażenia były głębokie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Wiek 71 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3579
Jeśli się przyłoży to bedą takie wrażenia

jeśli coś robisz, rób dobrze..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Wiek 71 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3579
Ze spuszczoną głową, powoli,

jeśli coś robisz, rób dobrze..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Wiek 71 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3579
wraca siłacz z siłowni, a wszystko go boli.
No w końcu udało mi się zejść linię niżej. Przedtem naciskałem a mój wpis poooszedł.

jeśli coś robisz, rób dobrze..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wszystko w moim planie mi sie pomieszało i dzisiaj zrobiłem,


plecy
wiosło sztanga 4s 15-6p 60-120kg
drązek do klatki 3s 10-8p

barki
wyciskanie hantli 5s 15-8p 14-40kg
podciąganie wzdluz tułowia na wyciagu 4s 15-8p

biceps
uginanie z hantli siedzac 4s 15-9p

triceps
wyciąg tyłem 5s 15

wieczorkiem rower moze sie uda
musze to wszystko od nowa poukładac i spróbuję
1 dzien -klatka ,plecy ,barki
2 dzien -biceps ,triceps uda
3 dzień -wolne
łydki i brzuch jak przypasi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nowy58
wraca siłacz z siłowni, a wszystko go boli.
No w końcu udało mi się zejść linię niżej. Przedtem naciskałem a mój wpis poooszedł.


też tak miałem jak nagminnie przyciskałem entera
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zatrucie pokarmowe...

Następny temat

Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą - junior wśród seniorów

WHEY premium