SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rzezba oceniajcie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5800

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
najwazniejsze zebys nie zapomnial ze zezbi sie miesnie a nie tluszcz ! Mam nadzieje ze wiesz o tym

Stosujac regresje radzilbym ostatnie serie do zalamnia miesniowego robic

z dobra dieta i aerobnami nie ma szans zeby sie nie udalo nawet jezeli plan by byl calkowicie do dupy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2173
Wiec ci mniej doswiadczeni maja byc zalani?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
a kto tak powiedzial ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2173
Dieta i aeroby sa bardzo wazne ale trening tez jest wazny takie jest moje zdanie i co do tego mnie nie przekonasz ze jest inaczej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2173
To wynika z wypowiedzi donJAZYResko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
chyba ze tak ale jest w tym troche prawdy

wystarczy nauczyc sie rozrozniac pojecia redukcja i zezba

i edytuj posty (ta kartka nad wypowiedzia)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2173
Co mam edytowac mozesz napisac bo nie wiem o co chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
Twoje wypowiedzi

piszesz 1 pod druga co moze sie skonczyc banem

po wyslaniu wypowiedzi nad nia jest taki pasek i tam (u mnie obok slonca z gg) jest taka kartka z olowkiem

jezeli chcesz cos dodac lub zmienic kliknij na nia i mozesz w ten sposob edytowac posty (ale tylko do tego czsu dopuki ktos nie odpowie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Ziomlogos dobrze Ci mówi. Dużo typa to myli... Ja już chcesz robić rzeźbę to przy niskim facie.

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2173
Ok dzieki za informacje ja jestem dosc nowy na tym forum wiec nie wiedzialem o takiej mozliwosci. Lap soga za pomoc

Zmieniony przez - MadMax5 w dniu 2009-04-18 17:39:14
Oczywiscie donJAZYResko

Zmieniony przez - MadMax5 w dniu 2009-04-18 17:41:46
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na rzeźbę do oceny

Następny temat

Prosze o pomoc w doborze treningu i diety

WHEY premium