SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rzezba oceniajcie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5776

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 90 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1252
no przecież napisano wyżej że jest ok więc o co chodzi

"Gdy wielbłąd ryczy dodaj mu ciężaru"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Co Ty chcesz rzeźbić przy tej wadze?

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2173
Ze plan jest dobry to ja wiem bo w przeciwnym razie bym go tutaj nie wstawil ale moze ktos go jeszcze ulepszy. Nie chce nikogo obrazac ale widziales jch staz, ja chce zeby sie wypowiedzial ktos bardziej doswiadczony bo takiej osoby warto poslychac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2173
donJAZYResko
Nie kazdemu zalezy na ogromnej masie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 90 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1252
Ja też wole brać rady od bardziej doświadczonych w tych sprawach
ale staż to nie wszystko,(nie doczepiając się do nikogo)i skoro plan jest ok to znaczy ok musisz ćwiczyć i sam wypróbować czy dobrze na ciebie działa

"Gdy wielbłąd ryczy dodaj mu ciężaru"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2173
Ja to doskonale wiem tylko nie chce tego robic na darmo przez jakies niedociagniecie w planie chyba wiesz o co chodzi. Nikogo sie nie czepiam kazdy moze sie wypowiadac tylko ze wieksza wage maja dla mnie wypowiedzi osob bardziej doswiadczonych niz inne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Więc tak...
Trening na rzeźbę najczęściej ćwiczy się 6 razy w tygodniu z dużą intensywnością (partia 2 razy w tygodniu).
Więcej powtórzeń i więcej serii, krótsza przerwa między seriami...
Po każdym treningu zalecane są aeroby 15-20 minutowe... Nie ma tu Jeleni co układają plan. Musisz sam próbować, podstawy już znasz... Pzdr...

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2173
Niestety moj max to 3 dni w tygodniu. Aeroby tak jak pisalem beda w dni nie treningowe + brzuch 3 razy w tygodniu. Czy prosze o plan nie prosze o jego sprawdzenie wiec wczym masz problem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
W niczym nie ma problemu... W takim razie będziesz się nieźle zajeżdźał. Próbuj. Jakbyś tak od 80kg przy tym wzroście zaczynał to jakoś by to jeszcze było... Ale ogolnie Trening na rzeźbę jest dla bardziej doświadczonych. Pzdr...

Zmieniony przez - donJAZYResko w dniu 2009-04-18 17:11:00

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2173
Masz racje sprobuje. Nigdy nie jest lekko jak masz ochote to zerknij na moj dotychczasowy plan on tez nie jest lekki i kakos daje rade. www.sfd.pl/Prosze_o_ocene_planu_silowo-masowego-t484849.html
Zdrowia zycze.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na rzeźbę do oceny

Następny temat

Prosze o pomoc w doborze treningu i diety

WHEY premium