SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rzeźba...........

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2848

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


prosze o rade

mam 14-15 lat. ćwicze już jakiś czas (kiedyś nie systematycznie, a od około 1 miecha 3 dni w tygodniu). jestem zadowolony bo widać efekty treningu w sile (max ciężar na klate to 200% początkowej masy). Potrzebóję jednak zestawu ćwiczeń by wyrzeźbić ciało. (jeśli w czymś pomogą wymiary to - wzrost 181, waga 60-64kg)

z góry dzięki

jeszcze jeden --- dasz rade !!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4008 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37791
1. Nie rozumiem co to ma być 14-15 lat??? Masz rozdwojenie jaźni, czy dokładnie nie wiesz kiedy się urodziłeś :)
2. Co ty chcesz rzeźbić ? Ścięgna? Bo przy takich parametrach to chudzinka jesteś. Powinieneś rozwinąć mięśnie a nie od razu rzeźbić. Zresztą nie wierzę że masz dużo tłuszczu.
3. Troche młody jesteś na ćwiczenia siłowe. Skup się na sportach ogółnorozwojowych, bo juz nigdy nie zyskasz takiej sprawności jak teraz

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling
Instruktor JUDO

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling

I szkoda tylko, że w noc kwietniową, Ciągnąc za sobą smród spalin,
Nie cały Związek poleciał w kosmos, A tylko jeden Gagarin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
...

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Moderator Działów:"Trening" & "Dla zupełnie zielonych" & "Z archiwum kulturystyki"

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1. mam 14,5 lat :)
2. wcale nie jestem taka chudzinka - fakt co fakt dużo tłuszczu nie mam.
zmierzyłem sobie biceps i jest 31cm (to nie jest samo ścięgno)
3. co d tego to masz rację w 100%, ale ja właśnie próbuję mniej robić na treningach takie siłwe, a bardziej np brzuszki, podciąganie się jakieś pąpki czy coś.



jeszcze jeden --- dasz rade !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4008 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37791
2. dalej obstaje że jesteś chudzinka. moi koledzy, którzy ważą po 70-parę kg z takim lub ciut większym wzrostem nie wyglądają potężnie, a raczej chudo. Ja sam jestem niższy od ciebie parę cm, cięższy o 20 kg a wielkim kafarem tez nie jestem. Przy takim wzroście przestaniesz być mocno szczupły dopiero po przekroczeniu jakichś 80-85 kg i to przy dobrej budowie mięśniowej
3. to nie chodzi o "pąpki" :) jak to ładnie napisałeś, a o ćwiczenia rozwijajace cechy takie jak koordynacja, szybkość, gibkość, zwinność, wytrzymałość. A więc - pływanie, gry sportowe, bieganie, jazda na nartach, sporty walki, gimnastyka. Specjalizacja siłowa dopiero później, po zbudowaniu solidnej ogólnej podstawy

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling
Instruktor JUDO

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling

I szkoda tylko, że w noc kwietniową, Ciągnąc za sobą smród spalin,
Nie cały Związek poleciał w kosmos, A tylko jeden Gagarin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3695 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21075
do raku8888
Macciej ma racje jesteś chudy....!! Ja przy wzrosnie 183cm waze 77kg i tez jestem szczuply....!!!!

Dążenie do celu poprzez wytrwałość - to podstawa !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jesteś chudzinka aż piszy ja mam 184 i waże 100 kg

"Nienawidze tego świata.... ale jestem na jego szczycie i tam już zostanę..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja waze 74 i 176 i tez uwazam sie za chuderlaka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 103 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1072
Witam
Ja tam mam 81 kg przy 177 cm i uważam się za spaślaka. Chyba waga nie przekłada się na wygląd bo to może być waga tłuszczu, a nie mięśni jak u Mnie :(((

Pozdrawiam

Życie jest piękne tylko czasami ma słodko gorzki smak

Życie jest piękne tylko czasami ma słodko gorzki smak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja mowie o budowie i wygladzie a nie zwalach tluszczu !!!! Jak wazyl bym okolo 90 kg. (miesnie) to bylo by cacy.

SZACUNECZEK !!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 740
w kulturystyce sa sami prawie lamerzy raz jeden powiedzial ze jak ma stac to woli siedziec a zamiast siedziec to lezec i zamiast lezec to spac oni prawie wogole ruchu nie maja polowe zycia przespia ja taki nie chce byc i dlatego w pilke gram i sie tym nie przejmuje ze tez jestem chudzina mowice ze mam mase robic ale ciekawe jak ja zrobie ja nie siedz na dupie tylko ciagle jestem w ruchu

nie poddawaj sie tylko cwicz a bedziesz wielki :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyciskanie!

Następny temat

15 lat_____trenować czy nie??_____

WHEY premium