SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rzezba oceniajcie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5779

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2173
Spoko tak tylko w ramach przypomnienia napisalem
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 402 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3336
Hehe tak soebie czytam i wkońcu ktoś rozróznil redukcje od rzeźby ...

Tylko mam tu jeszcze jedno pytanko , rzeźba to innymi sowy potocznie zwana "gęsta masa" ? BO jest niewielu typa którzy wybrali dla mnie nejlepsza droge w kulturystyce sila , ostra rzeźba ,brak fatu nie olbrzymie rozmiary.
Co dla mnie jest blędym kolem "masuj , no dalej masa do 90kg od 40 cm w icu mozna rzezbe robić..." JA pIER. Ilu lyudzi chce wygladać jak tlusty osilek?? i na dodatek slaby!?

Wracając do treningu jesli zakaldamy Mada nie interesuje przy okazji zbicie fatu lecz sama jakosc mieśniowa to czy dieta nie powinna byc na plusie bez aerobów z zapasem bialka i skromna dawka W-W?

Bo tak nawiasem kiedys lecialem dieta na mase ... porażka dla mnie zalewanie sie jak świniak a potem walka na redukcji o kazdy 1kg na plaskiej...

Zmienilem na lekki plus z iloscia bialka (tu bylo róznie ale z reguly nie dojezdzalem do 2g/kg.mc) sila szla trening 2x tydz. -> wole okreslenie 3 lub 4 dni na regeneracje dla parti. Tluszu nie przybywalo masa jest nieznaczna ale zarysowana.

A co do sily to OMG jakie ludzie mogą mieć ramiona i być slabi jak barszcz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2173
Zapraszam do komentowania mojej diety ktora jednak postanowilem ulozyc pod kontem redukcji gduz uznalem ze na rzezbe przyjdzie jeszcze czas. Trening zostaje bez zmian natomias zmienia sie tylko dieta , mam nadzieje ze to polaczenie przyniesie porzadany efekt i troche rzezby takie moje dwa w jednym.
Oto link www.sfd.pl/Dieta_redukcyjna_do_waszej_oceny-t493837.html

Zmieniony przez - MadMax5 w dniu 2009-04-27 17:44:23

Zmieniony przez - MadMax5 w dniu 2009-04-27 17:47:09
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na rzeźbę do oceny

Następny temat

Prosze o pomoc w doborze treningu i diety

WHEY premium