SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rzeszów: sklep ze zdrową żywnością??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9495

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
mam nadzieje że neizbesztacie za ten temat ale szukałem i szukałem po mieści i znaleśc niemogłem sklepu ze zdrową żywnością może ktos jest z tego zadupia Rzeszowa i wie gdzie na jakiej ulicy jest taki sklep

albo wie gdzie można w rzeszowie kupić czerwoną herbate i olej lniany??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1
hm... temacik ma prawie 5 latek.. ale i tak moze ktos bedzie potrzebowal sklepu ze zdrowa zywnoscia, a poniewaz natknolem sie przypadkowo na ten temat to informuje ze taki sklepik znajduje sie
na ulicy CEGIELNIANEJ.

oj...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1704
Jeszcze rok temu był taki na ulicy ksiedza Jałowego po stronie katolickiego LO i Wydziału ekonomii byłego UMCS-u, taki mały na rogu, chyba niedaleko kiosku ruchu. Ale czy jeszcze tam jest tego nie wiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
będe szukał wielkie dzięki no i sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 649
Czerwoną herbate możesz na pewno kupić w takim sklepie przy ulicy Rejtana obok Championa po drugiej stronie tej bocznej uliczki. Tam jest apteka i taki właśnie zielarski sklep, zawsze tam kupuje różnego rodzaju herbaty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
poszukaj napewno coś się znajdzie niemoże to być az taka tragedia

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
dzieki kacha a moze mnie tam zaprowadzisz puźniej sie napijemy herbatki

zakrześ tylko ze miasta rzeszów nieznam na tyle żeby wiedzieć gdzie są takie sklepy monopole znam w całym rzeszowie ale ze zdrowa żywnością żadnego jak narazie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2743 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12391
jeeeju jak ty na ten Rzeszow narzekasz...az mi sie patrotyzm wlaczyl...cos slabo szukasz kochany....w samym centrum kolo kosciola farnego wchodzisz w podworko (tak jak do sklepu sportowego z odzywkami i sprzetem) i jest po prawej stronie - jest tam oryginalna czerwona herbata super! poza tym jak sie idze kosciuszki podajrze...mijasz Alibi po lewej i nizej jeszze byla apteka (nie wiem czy jeszcze jest) po lewej i tam tez byly tego typu rzeczy...jezeli chodzi o olej lniany to ja kupilam przed Wielkanoca u baby na rynku teraz to nie wiem czy maja ale mozesz popytac:)

Patka

soap won't wash away your shame.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6268 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Zobacz w hipermarketach tam sa takie działy. Herbata tez powinna byc.

Zmieniony przez - domer w dniu 2005-01-06 08:55:55

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2743 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12391
domer no ja mu tu adresami dobrych sklepow rzucam a ty supermarket proponujesz?:PPPP


P>

soap won't wash away your shame.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
dobrze że sa na świecie jeszcze tacy patrioci jak ty Patka i o honor swojej wiochy walczą jak gladiatorzy o życie

wielkie dzieki bede musiał sie rpzejśc po tym mieście bo rejony mi znane bardzo dobrze ale nigdy niezwracałem na takie sklepy uwagi więc nawet nie wiedziałem że są Patka sog dla ciebie i dzieki zakrześ za soga ale niemoge ci już dąc bo juz dałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2743 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12391
buby77 dzieki za soga:) a tak wogole to gdzie chodzisz na silke?

soap won't wash away your shame.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mc'donalds- why not?

Następny temat

Same węgle ?

WHEY premium