SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rzadki trening ?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1789

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1034
Mam takie pytanie, ponieważ mogę trenować tylko 2 razy w tygodniu, dlatego że mam około 50 km dojazdu do klubu bokserskiego(w pewnym mieście oddalonym tylko 14 km od mojej miejscowości są kluby ale tylko MT oraz K1). Czy trenując tak rzadko mam szanse na jakieś osiągi w tym sporcie ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 573 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4651
Doszedłem do wniosku że wiek nie ma,aż tak potężnego znaczenia jeśli chodzi o boks wiadomo,że Ci którzy zaczynają bardzo młodo są naprawdę mocnymi technikami.
Jeśli będziesz mieć talent to osiągi będą wielkie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 326 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2766
Osiągi?
Osiągnięcia są też zależne od Twojego wieku...
Czemu nie chcesz isc na MT lub K-1?????????Założę się żę sporo osób by się z tybą zamieniło,bo chyba łatwiej o sekcję boksu,no a miec na miejscu MT i K-1....Idz i spróbuj

(L)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 3834 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41311
K-1 to nie sztuka walki ...

2x w tygodniu to mało 3x to już coś sprawdź MT.

P.S

Muszę napisać

Rzadka to kupa może być

KB/MT/MT + BJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 573 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4651
Czemu masz nic nie osiągnąć ?To już od ciebie wszystko zależy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1034
Właśnie o to chodzi, że mnie najbardziej boks kręci :D. Tak się zastanawiałem nad napisaniem jakiejś petycji xD. Na MT albo K1 może kiedyś wpadne, ale na ten moment dla mnie priorytetem jest boks.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1034
Właśnie o to chodzi, że mnie najbardziej boks kręci :D. Tak się zastanawiałem nad napisaniem jakiejś petycji xD, o to aby zrobili jakiś nawet nie klub. Na MT albo K1 może kiedyś wpadnę, ale na ten moment dla mnie priorytetem jest boks.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 36 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 926
Rób to co będziesz robił z sercem, jeżeli tak bardzo Cie kręci ten boks to założe się, że rowerem ładnie zapierdzielając podróż zajmie tylko 3h w dwie strony, pozostałe 2 możesz dojeżdżać inaczej...

Kupisz sobie worek i tak jak Ci trener pokazywał będziesz się także dotrenowywał, ćwiczył w domu. Skillując 7 dni w tygodniu myślę, że możesz coś osiągnąć : P

P.S. Na temat worka masz podwieszone wszystko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
vexen - Z tą rzadkością chciałem to samo napisać xD

arestor - Idź na te dwa razy ewentualnie sobie pochodź jeszcze na ten kickboxing czy MT, jeśli Cię energia będzie rozpierać a jak nie to rób siłę i kondycję przez pozostałe dni. Każdy trening coś daje i na początek dwa dni w tygodniu Ci wystarczą. Swoją drogą mógłbyś napisać ile masz lat, jaka miejscowość oraz do jakiego klubu idziesz.

I nie przejmuj się takimi opiniami, jak:

Osiągnięcia są też zależne od Twojego wieku...

Bo to nie jest prawda akurat .

A poza tym boks osobiście polecam, bo to piękny sport .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
osatnio pytales o zasieg i to ze atakujesz bez sensu;) to ja juz nie wiem co ty trenujesz xDD jak sie przylozysz i masz talent to i 2x starczy ale lepiej idz sobie na cos innego co blizej i mozesz np 5x w tyg chodzic, wtedy masz wieksze szanse
na cos
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1034
15 lat miasto: Dobra około 15 km od Turku i 50 od Konina, a uczęszczam do Konina chociaż nie wiem czy to jest klub, taki bardziej niezrzeszony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
arestor mowiles chyba ze 4 miechy trneujesz tak? i jak postepy? widzisz cos? czujesz sie lepiej? opisz, bo jak 0 postepu to idz gdzies gdzie bedziesz mogl wiecej trenowac
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pot Masa SW??

Następny temat

Duszenia i obrony przed nimi!

WHEY premium