SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ryzykować jedzenie gainera?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2270

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 54 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1010
Ale i deficyt kalorii musiałby być wtedy większy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
glikemia posilkow ma wiekszy wplyw na sklad ciala niz na mase calkowitą. Ale w duzej mierze masz racje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349863
miałem rok temu robić eksperyment na łamach forum - przez 3 tygodnie tylko czekolada i odżywka białkowa, cel redukcja...może w tym roku.

pzdr/

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2009-02-15 15:21:12

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 54 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1010
Wiesz faftaq, ja bym to odwrócił w drógą stronę (mam na myśli przybranie na masie). Szybciej można sie zalać jedząc 500 kalrii ponad zapotrzebowanie pochodzących ze słodyczy, glukozy itp niż gdyby tą samą nadwyżke kaloryczną dostarczyć np z oliwy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Reiko - no tak - o tym wlasnie mowie (sklad ciala). W duzym uproszczeniu: jesli chcemy po prostu przytyc czy po prostu schudnac - to mozemy jesc co popadnie, w tym produkty o wysokim ig. Jesli zalezy nam na dobrej jakosci (poroporcje fat-miecho) - nalezy zwracac uwage na ig posilkow.

Koniu - dawaj. Oczywiscie ze jest to mozliwe by redukowac na tego typu produktach. Choc bez warzyw i produktow alkalizujacych - zaburzysz sobie rownowage kwasowo-zasadową ustroju
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 275
Miałem dietę cały czas dopiero ostatnio zrezygnowałem z niej bo sam zorientowałem się ,że coś jest nie tak.Zmarnowałem sporo czasu przez to.
Chyba zdecyduje się na profesjonalną dietę.Chce wreszcie mieć efekty.Przeglądając forum znalazłem dwie oferty układania diet za 19,99 i 30 zł.Zapewne wiecie o ,które chodzi.Którą polecacie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
kto sie tak oferuje? daj linki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 275
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349863
tu i tu otrzymasz fachową pomoc.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 191 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4528
można schudnąć jedząc tylko czekolade, ciastka i chipsy to fakt jeśli ilość dziennych kalorii będzie mała i gdy ma się dość szybką przemiane materii, ale w ten sposób można też wpędzić się w rozmaite choroby po pewnym czasie

koniu zrezygnujesz szybciej niż ci się wydaje.... z powodu zatwardzenia

Zmieniony przez - maniuś20 w dniu 2009-02-15 18:09:16
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dynamitize xpand 240 kapletek

Następny temat

Amino muscle 16.500

WHEY premium