SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ryby z hipermarketu...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4445

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1199
No niestety takie są realia w marketach :/ tak jak wyżej tyczy sie to nie tylko ryb ale również mięsa i innych produktów tego typu, i się nie dziwcie jak kupujecie świeżą szyneczke a po 2 dniach jest już obślizgła i smierdzi :/

No pain, no gain.
Shut Up And Squat!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
masakra, niby człowiek to wszystko wie, ale jak zobaczy to tak w realu jak to wygląda . . .

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
dlatego lepiej chyba nie wiedzieć co robią z pozostałymi produktami ... tragedia

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 192 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2186
bez kitu, gdybysmy wiedzieli wszystko o wszystkich produktach to wogole balbym sie jesc... ehh wszystko tak ladnie wyglada tylko w "jak to jest zrobione"

HC4L

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 623 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4385
i powiem wam ze nie kupujcie w hipermarketach produktow piekarniczych z serem. tylko przestrzegam

pozdro

niech masa bedzie z nami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2740
właśnie wychodze do roboty...naszczeście ostatni dzien bd na to patrzył..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 234 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3681
Skoro wszystko masz elegancko udokumentowane, nie pozostaje nic innego jak zawiadomic Sanepid. Niech w koncu zrobia z tymi sk****ami porzadek ... chociaz, znajac polskie realia siedza im wszystkim w kieszeniach ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4069 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44515
dobrze ze ja mam znajomego który ma własny staw i zawsze mam zywe karpiki


a tak to masakra;/

HST power!!!
"niech nienawidzą- byle by sie bali"

http://www.sfd.pl/Lager90/BLOG/W_Drodze_Na_Plaze_fotki_s.33,_filmik_str.36-t459544.html - Mój blog;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2740
Dzis byl ostatni czwart dzien w robocie, podniosł mnie on na duchu;d;d a mianowicie:

dzień czwarty wchodze do sklepu, patrze..kosmos..Wszystko lśni,podłoga czyściutka,zadnego trupka nie ma wsyzstko cacy..cud,miod malina normalnie;d;d patrze dzwonki zeszły(i myśle: no pieknie 160kg ryby poszlo...)..Ale dowiaduje sie ze co ze byla kontrol sanepidu..i wszyscy tylko szepcza ze hipermarked dostał kare..kara podobno zaj***sta ale nr dowiedziałem sie jak wysoka..a szkoda..ale dobrze bo dostanie sie po kieszeni tej kierowniczce co to kazala sprzedawac;d;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 826 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33987
no i bardzo dobrze

Sog odemnie za foty

pozdro

...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pasy wibracyjne

Następny temat

Ocena diety na masę

WHEY premium