SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rugby

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 11230

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
to bedzie bardziej odpowiedni dział
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243
basterek byloby super, czekam z niecierpliwoscia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 459 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7964
ja tez czekam;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 459 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7964
i nic sie nie pojawia;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243
jesli chodzi o szybkosc i wytrzymalosc to mozna wykorzystac ten trening pilkarski, dopoki cos nowego sie nie pojawi. ja tak zrobie :) pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 310 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10903
panowie przepraszam ale naprawdę mam strasznie dużo pracy i nauki, wszystko spowodowane zaległościami po kontuzji kolana
jak tylko odrobie sie z najważniejszymi sprawami to dokończe pisać tego małego arta! I coś na zachęte bo narazie tylko tyle napisałem, żebyście wierzyli we mnie:P

Jako że grałem na pierwszej i na trzeciej lini młyna będzie to trening bardziej dla ludzi właśnie z tej formacji.
Po pierwsze aby uzyskać jakiekolwiek postępy trzeba przynajmniej 3razy w tygodniu trenować razem z drużyną. Dwa treningi jest to odpowiednia ilość do optymalnego pozostania w dobrej formie rugbowej.

Rugby bardzo zmienia życie. Jako że dorostałem z rugby moja sylwetka zmieniała się z każdym miesiącem. Zacząłem jako tłusty klocek bez mięśni który niepotrafił się ruszyć. Teraz wszystko się zmieniło i stałem się sympatycznie wyglądającym (nie wychudziałym ani nie otłuszczonym)facetem.
Bo rugby to gra charakterów i wytrzymałości
Cały okres rugbisty dzieli się zasdniczo na 4części:
1.zimowa faza przygotowań do sezonu
2.runda wiosenna
3.letnia faza przygotowań do sezonu
4.runda jesienna

My rugbiści(oczywiscie Ci którzy teraz trenują) jesteśmy w fazie drugiej.
Inni jak ja w czasie kontuzji wskakują w inne fazy treningu, ale o tym później.

1.Faza zimowa
Zaczynamy ją lekkim roztrenowaniem(odpoczynkiem) co nie oznacza olania wszystkiego i siedzenia przed tv. Zima to powrót do siłowni. Do pracowania nad siłą i masą, ale to tylko początek.
Pierwsze dwa tygodnie ACT
https://www.sfd.pl/PROPOZYCJA_TRENINGU_DLA_POCZĄTKUJĄCYCH-t18564.html
Pozwoli nam to przygotować organizm do zwiększonego wysiłku w kierunku siły .

Kolejne tygodnie zawsze przeznaczam na cięższe siłowe treningi.
Z zajęć na zajecia zwiększając obciązenie. Zawsze dajemy z siebie 100%.
Zazwyczaj korzystam z dośc skomplikowanego schematu przystosowanego tylko dla siebie.
Korzystam zarówno z ćwiczeń izolowanych jak i złożonych. Po każdym treningu piłem porcję carbo, przebierałem się i wychodziłem biegać po lesie nie wbiegając pod górki na około tylko jak najcięższą trasą. Wspaniale kształtuje to wytrzymałość siłową nóg.









pozdrawiam basterek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243
dzieki basterek, fajna robota, czekamy na wiecej :) oczywiscie jak sie uda to dam soga :) pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 459 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7964
ja juz sie nie moge doczekac reszty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 310 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10903
bedzie, panowie mam taki zajob że się nie da, ale bede systematycznie dopisywał, aczkolwiek narazie nic się nie ruszyło :( trzymajcie kciuki za luźniejszy przyszły tydzien
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 459 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7964
cos u sumplementacji by sie tez przydalo bo wlasnie przygotowuje sie do zakupu i przyznam sie ze mam z tym wielki problem...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rower do 1200zł. ???

Następny temat

Kosz Triki i Zagrywki

WHEY premium