SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rugby

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 11232

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 459 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7964
sluchajcie wpadl mi taki pomysl do glowy zeby zalozyc nowy post(bo w tym w sumie zadaje sie konkretne pytanie i uzyskuje sie na nie odpowiedz) i stworzyc tam jedyny w tym kraju publiczny trening rugbysty podzielony na rozne cele ktore chcemy osiagnac,na budowe szybkosci itp itd caly rok podizelimy na pare okresow w ktorych bedziemy cwiczyc co innego..opiszemy cwiczenia na silowni jak je wykonywac..podzielimy na okres silowy i masowy..oczywiscie to bedzie trening indywidualny bo jak juz kazdy wie treningu z druzyna nic nie zastapi lecz w polsce niema jeszcze pelnego zaplecza i profesjonalizmu wiec nie wszystko da sie zrobic na 2-3 treningach wiec pomozmy sami sobie..jest ktos chetny kto sie zna??mozemy jeszcze suplementacje opisac..potrzebny spec od biegow,suplementacji i treningu silowego..cwiczenia typowe do rugby jak kopanie pacholki moge sam opracowac..czekam na odzew..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 310 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10903
pomysł bardzo dobry trzeba poprosić specjalistów co do treningu biegowego żeby mogli sprawdzić mój plan interwałów, i już mielibyśmy małe zaplecze, pytanie czy to wypali, czy znajdziemy odpowiednią ilość osób które chętnie się tego podejmą...

pozatym mam rozpiskę pewnej 1 ligowej drużyny na przerwe wakacyjną, jednak niestety niemoge go umieścić ze względu na prawa autorskie...
a zgody raczej nie dostane :(

pozdrawiam, czekamy na kolejne posty!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 459 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7964
to zrobmy liste kandydatow na stanowiska
biegi-
silownia-
regeneracja-
inne aktynosci niz silownia i bieganie(basen rower)-
jak o czyms zapomnialem piszcie swoje propozycje-
suplementacja
basterek podaj swojego maila albo gg to sie lepiej zgadamy

Zmieniony przez - ja_i_ja w dniu 2007-06-23 22:03:31

Zmieniony przez - ja_i_ja w dniu 2007-06-23 22:06:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 310 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10903
[email protected]

rozpiska sama w sobie jest dobrym, pomyslem, aczkolwiek uważam iż warto najpierw przedyskutować wszystkie tematy w osobnych tematach...
w działach mamy naprawde dobrych specjalistów zarówno od treningow na siłowni jak i od biegowych...
nie dopisaleś ćwiczeń plyometrycznych, dynamicznych
no i zapomniałeś o podstawowym punkcie...
czyli o podziale tygodniowym :)
znalezłem bardzo dobre angielskie źródło napewno się przyda!!
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 459 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7964
cos male zainteresowanie;/moze poprosze wszystkich chetnych do wspolpracy o wpisywanie sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 310 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10903
no tak myślalem
zainteresowanie zerowe, czyli poprostu nie ma sensu tego robić, kto zainteresowany to sie dowie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 459 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7964
zrobmy to!!na przekur innym:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 166 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6572
hmm jako rugbysta popieram! :) idea swietna. troche wiedzy posiadam, jednak nie na tyle aby byc wiarygodnym trenerem ;]... postaram sie gromadzic materialy i informacje, mam nadzieje ze uda sie nam. :)
a tak w ogole gdzie sa wszyscy rugbysci z sfd? tak malo nas ?
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 459 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7964
jest ich sporo ale jak przychodzi robic cos konkretnego to wszyscy sie chowaja czekam na propozycje dzialania...ja mam pomysl zeby w kazdym dziale zalozyc post ze poszukujemy chetnych i tam powinien sie ktos zglosic:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 166 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6572
przeciez rugbysci nigdy sie nie chowaja hmm.. moderatorzy moga miec pretensje...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rower do 1200zł. ???

Następny temat

Kosz Triki i Zagrywki

WHEY premium