SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rozważania na temat bycia wielkim

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7499

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
..... nie rozumiem tego żartu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 1286 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20408
nie no z polaka jestem ok lubie czytać itp wypracowania też fajne robie ale na bani heheh no abyki robie odruchuowo ja poprostu pisze jak słysze dlatego mam przerypane z angola hehe ejj zapytam sie przyokazji was tu co myslicie o jedzeniu dla niemowlont dzis byłem w sklepiej i dorwałem kaszke albo mleko w proszu dla dzieci ejjj to miało zajbiste rzeczy w sobie w 100 gramach 60 grami biała 30 gram wegli a reszta jakieś tłuszcze i masa witamin czy mugby to wcinać sobie dodatkowo jako koktajlika >??< wiem wiem pewnie powino to byc w dziale odzywianie ale tam pewnie nikt mi nieodpowie a pytam sie was bo widuje wasz czesto w wszelkich postach i wiem ze zstaracie sie gadac od rzeczy prosze odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 2274 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31242
ej, przynajmniej byś sie nauczył że jest w języku polskim taka litera jak "ą" bo to juz jest przegięcie pały np. niemowlont sie pisze niemowląt już kumasz?? co do twojego pytania, to ja tez sie kiedys bawiłem w te mleka w proszku i odżywki dla dzieci, napewno ci nie zaszkodzi, ale bardziej sie opłaca kupić gainera niż te odzywki dla dzieci, taniej wychodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Odzywecki dla niemowlont?Jusz lepiej jak bys se kupil pasze dla bydlont czy cielont
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 1286 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20408
wole te odzywki dla dzieciaków niż pasze moje sranie mi odpowiada jak narazie jak bede chciał ... to sie wtedy jej najem , a własnie czy taniej hmmm 2 kilo babilonu 2 kosztuje 29zł :/ niewiem czy jaka kolwiek odzwyka tyle kosztuje no wiadomo że lepiej jakbym sobie kupił 4 kilo olimpu top mas albo MCT czy jakoś tak go sie zwało obadam jeszcze narazie jem posiły z planu diety ale chciałbym własnie sobie jom uzupełnić czymś przed snem i wczasie uczelni albo wpowrocie :D zniej :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Richard Sandrak (pokemon)

Następny temat

Zobaczcie

WHEY premium