SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rozstępy.

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4689

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1327
Ja od miesiąca stosuje kolagen i od tej pory nie pojawił się żaden rozstęp,a rozstępy które miałem wybieliły się i wypłyciły,po prostu stały się mniej widoczne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 329 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8704
Próbowałem kilku kremów/maści nie zbyt pomagają. Co poradzić wole mieć roztepy i rosnąc.
A BossSokół jaki kolagen polecasz (stosujesz) bo mam zamiar spróbować czy coś da ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 1868 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24162
Fluor158 Ale p******isz głupoty. Ja tam w dużo masy nie zrobiłem a też mi całe okolice pach rozerwało i bicepsy. Kwestia genetyki a jak się nie znasz to nie p****** głupot że jak ma rozstępy to pewnie na koksie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
o rozstępach jest temat w dziale uroda.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 148 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2373
Mi pojawiają się na plecach, gdy ćwicze. Ostatnio miałem przerwę 2-3 miesięczną i plecy był czyste, a teraz znów to cholerstwo wywaliło i mam paski jakbym się ciął...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1327
Kolagen Activ plus tabletki tabletki Olimpu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1327
sory za dwa razy tabletki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 329 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8704
Dzięki za pomoc. Sprawdzę jak działa może choć trochę pomoże
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 238 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2550
Ja tam sie ciesze z tego :D mam na całym tricepsie i na wiekszosci bicepsa,a ostatnio robią sie także na barkach :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2406 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 80948
jak sie mozna z tego powodu cieszyc przeciez to wyglada choyowo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

praca po znajomościach

Następny temat

Areoby na masie?

WHEY premium