SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rozkręcenie masy ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3228

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6262 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25443
eNd o niczym to nie świadczy

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
masz racje ale łatwiej będzie mu zjeśc odpowiednią ilośc kalorii w 6,7 niż w 4

Wcale nie musi być trudno zrobienie tego w 4 posiłki.

A Ty napisałeś, żę poniżej 6 to błąd dlatego zwróciłem na to uwagę.

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6262 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25443
sorki za sformułowanie zdania

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
to raczej była myśl...

zdanie sformułowałeś dobrze.



Zmieniony przez - fukinhot w dniu 2008-02-16 23:38:50

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6262 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25443
dobra np. wstając o 7:00 rano, o której by kończył ostatni posilek o 17:00? nawet z niskim IG wypadało by zapodac jeszcze z jeden. chce powiedziec ze nie znam nikogo jedzącego 4 posilki mającego dobre wyniki.
dez obrazy doa nikogo, pozdr.

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
hahahah

rozbawiłeś mnie tym

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 360
Myślę, że rozumiem ciebie bo sam mam taką sytuację, że musze zjeść na obiad to co zrobią hehe... ALE !!! Niby jestem jednym z tych co mają problemy z tyciem, ale dziś w to zwątpiłem, dlaczego? Dokładnie tydzień temu ważyłem się i ważyłem 64kg przy wzroście 181cm. Następnego dnia czyli to była Niedziela rodzice pojechali na zakupy przywieźli z sobą pełno jogurtów twarożków itp. itd. no i jak to zobaczyłem to postanowiłem, że postaram się przytyć sam dla siebie żadna rywalizacja żaden pośpiech poprostu dla siebie... od Niedzieli wieczorem jadłem i jem jak kopnięty 6-7 małych ale sytych posiłków dziennie np.

śniadanie - 3 kanapki z twarożkiem cebulowym + 2 jugurty + 2x szklanka wody.

W szkole 4 kanapki z jakąś wędliną ( nie wiem co to...) a czasem z tawrożkiem serkiem takie wiesz na kanapki coś jak Almette.

Po szkole - Banan + jogurt + 2xSzklanka wody ( wafelek dla osłody :D )

Obiad - no to co jest zrobione to jem... ale zazwyczaj po 2 talerze...

Około godzinę po obiedzie znowu jogurt + owoc (banan lub jabłko zależy co mam)

Kolacja - 5 kanapek z twarogiem + jogurt z ryżem + PrincePolo czy jakoś tak w każdym bądz razie wafelek.

Jadłem tak do dzisiaj...

Rano wstaje i se myśle hmm ide na wagę i patrze, że mam 66,5kg czyli przytyłem 2,5kg mam zamiar dalej tak jeść, ale juz tera pewnie ciężej będzie. Ale jestem zmotywowany i myślę, że dam radę

Co Mnie Nie Zabije To Podwójnie Wzmocni Mnie! -_-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 360
Zapomniałem dodać, że dużo jaj wcinałem 2 na śniadanie + 1 na kolacje

Co Mnie Nie Zabije To Podwójnie Wzmocni Mnie! -_-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kYlo Niby wszystko proste... Jeść częściej i w większych ilościach... Lecz co zrobić kiedy ma się małą pojemność żołądka (czy jak to sie tam nazywa) ? Gdyż na kolacje jestem w stanie zjeść jedynie 3-4 kanapki max +ewentualnie jogurt... Lecz również mam ten problem ze śniadaniem, wstaję powiedzmy o 7 i od razu idę jeść, co skutkiem jest że nie zjem dużo... Czy w takim wypadku powinienem wstać około 6:30 i poruszać się trochę ? Ogólnie dojść do siebie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 360
Cinool rozumiem o co Ci chodzi bo sam to kiedyś miałem każdy mi mówił "śniadanie to podstawa!" "jak ty chcesz przytyć jak nie jesz!" Więc... Postaram ci sie pomóc

Pewnie patrzyłeś na te wszystkie diety itp i se myślałeś hmm wszystko fajnie, ale jak ja tyle zjem? No więc to nie do końca tak jest... Na początku przedewszystkim musisz poznać swój organizm i zobaczyć co możesz a czego nie możesz na śniadanie (ponieważ może się to skończyć rewolucją). Ja zaczynałem tak,że patrze czy dam rade zjeść tuńczyka w sosie własnym czy zara nie polece do klopa i sie nie schawtam czy coś w tym rodzaju... Jak już mniej więcej zoabczyłem jak mój organizm reaguje to miałem problem (tak jak ty), żeby przełknąć coś na śniadanie... Ja zaczynałem tak, aby rozepchać żołądek czyli jednego dnia jadłem na śniadanie np. bułkę z twarogiem + jogurt i szklanka wody, następnego dnia 2 bułki z twarogiem + jogurt i szklanka wody a dziś mam tak, że jem 5 kanapek z twarożkiem cebulowym, lub czosnkowym + 1 kanapkę z miodem ( co drugi dzień dodam jeszcze 1 jajko) +jogurt + woda i narazie mi styka. Poprostu musisz się zmuszać do jedzenia. Kolejna kwestia taka, że nie masz apetytu rano tak? To zrób sobie wieczorem kanapki i wstaw do lodówki i pośpij sobie dłużej a śniadanie zjesz w szkole. Chyba, że np masz na 8:00 do szkoły to obudź się o 6:00 idz sie umyj czy coś potem zrób śniadanie takie jakie masz zamiar zjeść poćwicz sobie może trochę w domu, albo pooglądaj TV i myślę, że około 7:00 byłbyś wstanie już zjeść oczywiście ja proponuje ćwiczyć rano bo potem według mnie chce się bardziej jeść... jak coś służe pomocą!

3m sie!

Co Mnie Nie Zabije To Podwójnie Wzmocni Mnie! -_-

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

potrzebna pomoc

Następny temat

Proste cwiczenia;]

WHEY premium