SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rozciąganie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 151

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 24 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 244
Witam, mam 23 lata ze sportem coś tam do czynienia, aktualnie ćwiczę fbw 3x/tyg hantlami. Ale jestem tu po to by spytać o konkretny plan na rozciąganie pod zrobienie szpagatu z 4 razy w tygodniu, o konkretne ćwiczenia które miałbym wykonywać w domu. Chciałem spróbować aplikacji na telefon z gotowymi planami ale jest sporo komentarzy ze nie działa a ciężko mi znaleźć na necie same konkrety na ten temat.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33127 Napisanych postów 23198 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278126
Szukaj na YouTube filmików bo jest tego sporo .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12077 Napisanych postów 160535 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234798
mowisz masz:
https://www.sfd.pl/art/Trening/Jak_zrobić_szpagat_Ćwiczenia_rozciągające_do_szpagatu-a5414.html
pisalem kiedys o tym arta nawet bo temat od czasu do czasu powraca:) ogolnie jestes juz dosc stary jak na szpagat, ale wszystko jest do zorbienia jak sie uprzesz i bedziesz konsekwentny%) kwestia by robic to regularnie, bo nasze cialo sosunklowo szybko chce wracac do formy sprzed rozciagniecia, tak jak ja siedzac przed kompem musze codziennie pracowac nad mobilizacja bioder, nog, aby jakos utrzymnac je w ryzach sprawnosci%)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Atlas do ćwiczeń. System bloczków

Następny temat

Trening PP a bieganie

WHEY premium