SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rok cwiczen za mna

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6193

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1219 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18719
ojjj moga ci jeszcze coś niemiłego napisąc

jka zobaczyłem 2 pierwsze foty to myślełm że to rok temu i mówie spoko pewnie na kolejnych do***ałeś 20 kilo ale niestety

jak chcesz ćwiczyc na estetyke to przydało by sie cos jesc


EDIT: wkońcu nie wiem czy te dwie pierwsze forki są sprzed roku czy po roku, troche lepiej na tej 3.

sorry ale niektórzy na samych pompkach lepiej sie wyrabiają.

Zmieniony przez - tomek. w dniu 2005-07-19 09:41:14

no pain, no game

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
w rok 20kg wy tu jestescie ******lnieci w tym dziale jak Boga kocham mnie sie podba nie ma rewelacji ale idziesz w dobrym kierunku ,potrzeba masy to fakt wiec jesz ,trenujesz ,duzo sypiasz i odpoczywasz i rosniesz ,monowdzian tez nie zaszkodzi )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Łap soga na zachete ..

Dla mnie tez liczy sie estetyka nie masa :) no ale u Ciebie jej nie widze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
ech zeby rzezbic to tzreba miec co ale paczac na jego poczatkowe wymiary jest mhmm przyzwoicie ,reszta jak wyzej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1219 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18719
w rok można zrobic wiecej niż 20 kilo. czy ja cos mówiłem o mięśniach? pozatym nie widziałeś minki na końcu zdania?

Zmieniony przez - tomek. w dniu 2005-07-19 09:51:29

no pain, no game

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
20 kg tluszcuz tak ,tylko co to sumo czy kulturystyka nie no eot ale rozbrajacie mnie tu co zagladne ,patrzmy indywidualnie na kazdego ,zlookaj jego poczatkowe wymiary to zrozumiesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1219 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18719
ale jak go teraz ktos na plaży zobaczy to nie widzi jego profilu klubowego i nie widzi od jakich wymiarów zaczyna. trzeba sie starać na maxa to może coś z tego wyjdzie
zdr.

Zmieniony przez - tomek. w dniu 2005-07-19 09:59:06

no pain, no game

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
nie wierze ze on olewal i przespal rok to normalna progresia i jesli zastosuje sie do tego co pisalem za rok znowu bedzie nei 96 a 110 w klacie a w bicu ze 40 czasami trzeba i warto dac sobie czas

Zmieniony przez - qazar w dniu 2005-07-19 10:01:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 273 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3977
Co mam zrobic ? Mam tak szybka przemiane materii ze co zjem to zaraz zostawie w kiblu :). Naprawde staram sie trzymac diete, moja rodzina mowi nawet ze chory jestem "jedz normalnie a waga ci sam przyjdzie" i tak w kolko, ale ja powoli widze ze cso idzie i dlatego cwicze dalej. Przez 17 lat rorobilem sie 50 kilogramow to co myslicie ze to dla mnie takie latwe ?? 10 kg w rok to dla mnie duzo. Zazdroszcze wam ze tak latwo lapiecie mase.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 340 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9295
Jesli chcesz na sucho cwiczyc i widziec efekty to nie tedy droga...jesli juz masz caly rok cwiczen to powinienes zakupic sobie witaminki:) Mysle,ze Mass Gain + Kreatyna wystarczy...ja osobiscie po tym polaczeniu odnosilem najlepsze rezultaty,ale to zalezy tez od organizmu...musisz jesc ,cwiczyc,pic duzo wody,spac i sie zbytnio nie ruszac bo to grozi spadkiem masy :D

"Ciągły trening w drodze do chwały,Świat jest zbyt duży by być małym!"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fotki do oceny

Następny temat

Oceń mnie!!!

WHEY premium