SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rezultaty cykli

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 140051

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 463 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21166
dokładnie kozik dobrze gadasz. może i za wcześnie ale ja nie żałuję( jak narazie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Gowno prawda, miales wymiary i akutalnie nadal masz , ktore spokojnie mozna robic na zarciu i kreatynce. Za szybko, ale jeszcze to wyjdzie

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 2922 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39867
wyjdzie? w sposób jaki?

baczny obserwator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Spokojnie, proszę się nie ekscytować za bardzo
Sogi, rozdane dla zasłużonych.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Iloscia wbijania do efektow, Ci bardziej Cierpliwi wladuja w siebie mniej ,a efekt bedzie taki sam , jak nie lepszy

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 2922 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39867
na szczęście każdy robi to, co chce a rolicza się przed sobą i Bogiem
zresztą - życie jest za krótkie, żeby sobie czegoś odmawiać

baczny obserwator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
A kto powiedział o odmawianiu? Ja mowie o odpowiednim momencie , który daje wiele więcej niż używanie na szybko , byle było, ale moje słowa zrozumieją Widać tylko Ci , którzy są oczytani i wiedza , od której strony sie zaczyna, bądź popełnili błąd, iż szybko zaczęli , a mogli jeszcze poczekać. Prawda jest taka ,ze jak ma sie rok stażu to nawet porządnie sie nie umie żelastwa przerzuc, a co dopiero mowa o poznaniu swojego organizmu dostatecznie by zaczać ingerowac w gospodarke hormonalna. No ,ale ja tam wam juz wywodów nie bede robić, bo i tak wy wiecie lepiej , a zycie jest za krótkie...lawl

Zmieniony przez - OwnaGe w dniu 2007-12-18 21:32:01

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78
tego mi było trzeba...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3236 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49504
ownage nikogo tutaj raczej nie nawrócisz wiesz wygłaszasz mozna powiedziec monologi

ILE BY NIE BYŁO TO I TAK JEST ZA MAŁO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 2922 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39867
OwnaGe, ale ja przeciez nie piszę o braniu bez rozumu
też jestem zwolennikiem mądrego wbijania
ogólnie to najkrócej będzie tak: "wszystko jest dla ludzi, ale tych myślących"
a więcej mi się pisac nie chce, bo mam potwornego kaca

baczny obserwator

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Supera z Greater'a

Następny temat

Naposim

WHEY premium