SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Reso jest pussi, a Molu się dusi, czyli nowy zimowy SPAM

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 161445

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51770 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 350003
Sucre -
https://www.sfd.pl/forum.asp?forum_id=6699&kogo=140869&strona=1

THE1ROCK -
https://www.sfd.pl/forum.asp?forum_id=6699&kogo=209051&strona=1

to tyle z tej strony,

a, że Ty piszesz po innych tematach, nie znaczy, że jest to wartościowe.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5065
Witam, włączę się jednak do rozmowy

Na sfd jestem od niedawna jednak już bardzo długi czas przeglądam to forum, a także różne spamy :) Bardzo często na nie zaglądam, ponieważ bardzo miło się je czyta, można się pośmiać itp. Myślę że nikt nie powinien utrudniać tym ludziom aby robili to co robią, bo jeśli ten spam zostanie zamknięty, to będą pisali po różnych tematach a to chyba nie będzie dobre. To tyle z mojej strony.

Pozdro
Trzymajcie się :)

Zmieniony przez - s.ramos w dniu 2009-01-05 15:31:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51770 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 350003
bo jeśli ten spam zostanie zamknięty, to będą pisali po różnych tematach a to chyba będzie jeszcze gorzej.

z tym nie będzie problemu.


pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja tego troche nie rozumiem w dopingu w spamie jadą po sobie, wklejają foty dup i jest ok.

Tylko B50 nikt nie podskoczy bo sie go boją
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2614 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17596
Rozwiązanie jest proste,póki zostalo pare stron tego spamu dogadajcie sie zeby ktos zalozyl spam na insomani,chyba w "piaskownicy" sie to robi.i po problemie,nie bedziecie zdani na "łaske" modów i wysłuchiwanie ich mądrości

a dyskusje o spamie dopingu i tak nie maja sensu wiec nawet szkoda marnowac spam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19512 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 126277
Ja nie wiem zawsze byly spamy i nikomu to nie przeszkadzało


zawsze sie znajdzie jakis........... co mu to przeszadza.

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2614 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17596
i po co tyle nerwów:d

powinnismy być wdzieczni ze Skalar pozwolil otworzyc te 2 spamy i juz =p dasz palec to beda chcieli całą reke ;D

http://www.insomnia.pl/PIASKOWNICA-f159.html

zalozyc tu /\ spama i po krzyku,tym ktorym zalezy beda zagladali i juz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
Koniu w swoim podpisie musisz jeszcze l wstawic

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4922 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21884
Kiedyś duzo sie starałem udzielać, teraz sporo zwolniłem i w spamie mniej pisze co nie znaczy ze nie siedze na sfd i nie czytam tematów.
Ani w treningu,ani odżywianiu, ani suplach sie nie udzielam to zostawiam dla znawców ;] Bardziej wole te tematy na dole strony ;)
Z reszta nie mam zamiaru sie kłócić czy to czy tamto poprostu jeżeli sie za mało udzielam(a jest jakiś minimalna granica?) możesz to robić za mnie nie ma problemu. Z resztą i tak się nie dasz przekonać żeby spam zostawić bo sobie już tak ustaliłem i już nawet jak by nie wiadomo jakie argumenty wytoczyć to i tak sie z tym nie zgodzisz. Jeżeli regulamin nie jest łamany to w czym spam przeszkadza?

Zmieniony przez - THE1ROCK w dniu 2009-01-05 16:09:09

Jedz synku jedz, bo czasem grama brakuje do kilograma

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3994 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18774
koniu151 i co dowiodles tymi linkami?

zresztą pewnie ty od początku byłes chodzącą encyklopedią wiec szkoda nawet gadac

Zmieniony przez - Sucre12 w dniu 2009-01-05 16:52:32
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zestaw ćwiczeń + dieta - opinia i pomoc

Następny temat

jaki chleb w czasie redukcji ?

forma lato