SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Relacja z Cyklu..Axio Labs..:))

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5034

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 647 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16864
Ogolnie jestem srednio narazie zadowolony nie zdobyłem gigantycznaj masy..A siła bardzo słabo..Ale to z rodzaju treningu na jakiego przeszaedłem stosuje Metode stałego zwiekszania ciezaru w cwiczeniach bez zmiany powtorzen czyli np..Klatak 150 12 180 12 i 190 tez 12 najwyzej z mala pomoca.Siły sie na tym nie zrobi ale znudził mi sie trening typowo na siłe Chce sie mocno rozpudowac..Jednen plus narazie to to ze po takiej dawce testa i mety..Masa dobrej jakosci..Ale niestety nie potezna..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 647 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16864
Oczekiwałem wiecej ale przy takim satzu nawet na takich srodkach nie da sie reweli zrobic..Narzaie 9 kg i to nie samej wody i tluszcu..Wiesz bedzie duza roznica jak wjedzie tren i rdukcja wtedy ja dopiero oceniam jak wszytko poszło.i wtedy dopiero ujawnie..Cos..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Czekamy na relacje cromwel,również czytałem poprzednią relacje.
Jakiego bolda wbijasz bądz wbijales do tej pory??Jakie odczucia apropos konkretnie tego środka??Zauważalny skok apetytu???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 647 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16864
poczatek bold unichem i test uni..Metaka scan
pozniej alchemia bold nie wiem czamu ludzie sie tak zachwycali bo polskie?/uni lepsze
Pozniej norma test..susta ec
A teraz praktycznie juz za 2 tygoni wszytko bede miał axio choc trena mam bez tego slynnego kodu..Nie wiem dlaczego takie chodza u nas narazie.Orale maja..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 647 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16864
Apatyt maskara 400g białka dziennie ponad 600 -700wegli tłuszcow nie licze..narzaie..A bold uni wydaje mi sie lepszy od alchemi mam nadzieje ze nie ma tam testa po tym całym skandalu to nie wiadomo co myslec ale juz mam koniec wiec sie nie przejmuje..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3454 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33518
to 16tyg na mecie/wins mnie przeraża

"..im Bewußtsein der Verantwortung vor Gott oder vor dem eigenen Gewissen.."

robie formę na euro 2012
potrzebujesz pomocy - pisz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
mjs nie boj sie
bedzie si.
wcale nie takie straszne jak sie wydaje.
pozdro.
Cromwell za***ista forma.:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Danielos40 SKLEP.SFD.PL
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4479 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 54261
Masz chłopie zdrowie ... powodzenia życze i czekam na foty !

Sklep.Sfd.Pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
nie no ale te jeasny na silwonie mnie roz***aly myslalem ze tylko w uk tak jest

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 53 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
Pierwsze co mi się rzuciło w oczy to własnie jeansy na siłowni. Wyciskanie technicznie bardzo słabo. Zrzuciłbym po jednym odważniku i zaczął ćwiczyć przede wszystkim technicznie. To co w innym poście Marek.C napisał: większość podnieca się ciężarem zupełnie nad nim nie panując. Tu bym widział brak postępów, bo dawki niesamowite.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Methandienone - Czy to jest dobry cykl?

Następny temat

Marek.C - Wszystkiego Najlepszego !!

WHEY premium