SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Regulamin działu "Po siłowni, o siłowni"

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21341

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 117415
witam, przed napisaniem nowego tematu prosze zapoznać się z regulaminem panującym w tym dziale, niewiedza nie jest usprawiedliwiem.

1. Posty muszą dotyczyć sportu, tu nie rozmawiamy o wszystkim tylko ściśle okreslona tematyka to sport. Prosze zamieszczac tematy zgodnie z ich tematyką w odpowiednich działach i na odpowiednim forum (katalogi.pl)
2. Artykuły nie mogą sie powtarzac, zanim podasz wiadomość czy link do jakiejs informacji sprawdz przynajmniej 2ostatnie strony działu i spróbuj użyć wyszukiwarki.
3. Dział dotyczy luźniejszych dyskusji o sporcie nie jest śmietnikiem forum prosze o tym pamiętać, wszelkie posty nie na temat będą kasowane a autor banowany.
4. W razie jakichkolwiek problemów, łamania regulaminu czy innych wątpliwosci prosimy o kontakt z moderatorami działu poprzez powiadomienie z sfd.
5. W działach może istnieć maksymalnie jeden spam post(lub wcale, zależnie od postanowień moderatorów) proszę jednak nie nadużywać tego prawa i nie spamować zupełnie bez sensu i nie na poziomie bo użytkownik dostaje ostrzeżenie, następnie ban. Proszę nie nabijać postów bo to spowalnia pracę serwera.
6. W dziale "Po siłowni o siłowni" obowiązuje również ogólny regulamin sfd i z jego łamania również będą wyciągane konsekwencje.

ODNOŚNIE DYSKUSJI DOTYCZĄCYCH SPRZĘTÓW do treningu silowego i aerobowego
1. W dziale obowiązuje wolność słowa, lecz jeśli wypowiada się osoba w imieniu firmy, polecając wybór jej poroduktów, to jest ona(firma) zobligowana do wykupienia reklamy u władz forum sfd.pl.
2. Wszelkie tematy w których podawane są informacje, promocje itp mogą być zamieszczane tylko w działach firmowych producentow sprzetu
3. Informacje o konkursach dla użytkowników(firm ktore wykupily mozliwosc reklamy na forum) mogą być zamieszczane w dziale "Po siłowni, O siłowni".

Moderatorów zapraszam do komentowania i konsultacje w razie spraw spornych w poscie https://www.sfd.pl/temat250009/ (dostępny tylko dla moderatorów)

Wchodząc do działu i pisząc nowy temat lub odpowiedz jest równoznaczne z zaakceptowaniem regulaminu i zasad panujących w dziale.

UWAGA! PROSZE CZYTAĆ - niewiedza nie jest usprawiedliwieniem!
https://www.sfd.pl/temat273397/

Zmieniony przez - PePoNeNt w dniu 2011-01-05 15:13:48
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

targi BODY & FASHION w Poznaniu

Następny temat

siłownie w łódzkim śródmieściu

WHEY premium